نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

ملایری ها به عنوان نخستین پایگاه خبری در شهرستان ملایر از سال 1393 با کسب مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیات خود را آغاز کرده است و در این سال ها تمام تلاش ما پوشش اخبار شهرستان و مطالبات مردمی بوده است.

ملایر ٬شهری با قدمتی  چندهزار ساله  و موطنی همپای تاریخ آنچه در این صفحات از دیدگان سبز شما خواهد گذشت مروری است اجمالی و نه در خور شهرستان ملایر ٬سرزمین اندیشه های ناب و بی غش. دیاری که همواره در سیاست و کیاست زبان زد بوده و با وجود مردان و زنان ژرف اندیش و دوربین و فرانگر راه تعالی را هر روز با گام های بلندتر و سرعت بیشتر پیموده است. استعداد فیزیکی و جوهر مستعد این بخش از خاک ایران بزرگ ٬بر هیچ ایرانی پوشیده نیست. همچنین حضور افراد کارآمد و لایق در مسئولیت های رده بالای مملکتی نشان دیگری از وجود مردمانی با پتانسیل قوی و بی نظیر در این شهر است.

سایت خبری تحلیلی ملایری‌ها بدون وابستگی به هیچ قشر و نهادی صرفا جهت اطلاع رسانی اخبار شهرستان ملایر و انعکاس مشکلات این شهر راه اندازی شده است و آماده دریافت نظرات و راه کارهای شما عزیزان می باشد.

 

این مجموعه در حال حاضر توانسته است جایگاه بسیار خوبی را از لحاظ رده بندی سایت های پربیننده در استان همدان کسب نماید.

ملایری ها با راه اندازی بخش های متفاوت از قبیل سیاسی، اجتماعی، ورزشی و … سعی بر این دارد تا تمام نیاز های مخاطبان خود را در حوزه اخبار و اطلاع رسانی برآورده سازد.

 

همکاران ما در این پایگاه خبری خود را به اخلاق حرفه‌ای روزنامه‌نگاری پایبند می‌داند و مبنای فعالیت این سایت بر سه اصل “بیطرفی”، “دقت” و “انصاف” استوار است.

**برای ارتباط با پایگاه خبری تحلیلی ملایری ها از راه های زیر می توانید بهره بگیرید.

** برای ارسال عکس ها و تصاویر و پیامهای شهروندی از شماره فضا ی مجازی 09358491937  استفاده کنید

 

برای ارسال سوژه های خبری از قبیل عکس، فیلم و .. از طریق رایانامه  malayeriha91@yahoo.com و malayeriha1@gmail.com استفاده نمایید.

برای ارتباط با محمد گل محمدی صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی ملایری ها با شماره های 09358491937 و یا تلفن ثابت 08132240212 تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار