امام جمعه ملایر:
حجت‌الاسلام والمسلمین محمد باقر برقراری گفت: همه مردم باید واکسن بزنند تا شاهد ریشه کنی کامل ویروس کرونا باشیم اما اگر نیمی از مردم از زدن واکسن امتناع کنند به ما جامعه آسیب می رسد و اثرگذاری واکسیناسیون از بین می رود.
نماینده مردم ملایر در مجلس:
هادی بیگی نژاد گفت: یکی از مشکلات اساسی در بخش نان ملایر کمبود آرد است و باید به دنبال راه‌حل مناسب برای حل مشکلات بود نه اینکه دنبال مقصر کارها بود.
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه
نافع

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت گفت: تا امروز نزدیک به ۱۱۰ میلیون دز واکسن وارد کشور شده که هفتاد میلیون دوز تزریق شده است.
وزارت بهداشت اعلام کرد؛
بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته ۱۹۷ نفر دیگر به تعداد قربانیان کووید ۱۹ در کشور افزوده شد.
والیبال باشگاه‌های آسیا
صابر کاظمی ارزشمندترین بازیکن والیبال باشگاه‌های آسیا شد.
واکسیناسیون تنها راه شکست همه‌گیری کروناست؛
واکسن‌هراسی، توطئه دشمن برای مقابله با کروناست و سعی دارند توانمندی دانشمندان ایرنی را تضعیف کنند، این در حالی‌ست که تنها راه مقابله با کرونا واکسیناسیون است.
اینستاگرام دسترسی شبکه پرس تی وی به حساب کاربری خود در بستر این پلتفرم را قطع کرد.
در نتیجه یک انفجار انتحاری در شهر قندهار افغانستان حین برگزاری نماز جمعه در بزرگترین مسجد متعلق به شیعیان در مرکز این ولایت، دهها تن کشته و زخمی شدند.
فرماندار ویژه ملایر گفت: در کمیته برنامه‌ریزی از محل اعتبارات سال ۱۴۰۰ حدود هشت میلیارد و ۵۲۵ میلیون تومان از منابع استانی، توازن، نفت و گاز و ۲۷ صدم درصد به حوزه فعالیت های ورزش و جوانان این شهرستان اختصاص یافت.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت سه بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۹۴۹ مورد رسیده است.
مدیرکل ورزش و جوانان:
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: در حال حاضر ۸۰ پروژه ورزشی نیمه‌کاره در این استان وجود دارد که از دوره‌های قبل بدون تامین منابع مالی آنها، کلنگ‌زنی شده که باید تکمیل و به سرانجام برسد.
طبق بررسی‌های دیوان محاسبات از وضعیت تعارض منافع در صدور مجوزها، در موارد متعددی اشخاص موثر در صدور مجوزها و شاغل در پست‌های حاکمیتی از رانت و منافع ویژه برخوردار شده‌اند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: دشمن می‌خواهد انقلاب اسلامی را متوقف کند تا جهان اسلام و کشور ما را بار دیگر زیر سیطره خود قرار دهد اما مردم باید ببینند تاکنون آمریکا و کشورهای غربی در کشورهایی که پا گذاشتند آیا خدمتی کرده‌اند یا فقط چپاول، غارت، اشغال و کشتار را به همراه داشته‌اند.