نمایش 1 - 10 از 631
فرمانده حوزه مقاومت فاطمه الزهرا ملایر:
سمیه بروجردی گفت: پنجمین یادواره بانوان شهیده ملایر همراه با تجلیل از خدامه الحسین(ع) برگزار می‌شود.
مدیر بنیاد مسکن ملایر:
داود سوری گفت: ۹ هزار واحد غیر مقاوم در روستای شهرستان ملایر موجود است که نیاز به مقاوم سازی هستند.
حجت الاسلام و المسلمین احمد چهاردولی گفت: در جلسه امروز شورای شهر ملایر مجید فرجی به عنوان شهردار ملایر انتخاب شد.
در روستای ده میانه چه خبر است؟
داود سوری گفت: اراضی تملک شده در راستای توسعه دو روستای احمدیه و ده میانه کاملاً به‌صورت قانونی تملک شده و پس از تفکیک به متقاضیان واگذارشده است.
مردودی شورای شهر ملایر در گام نخست
حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی سبزینی گفت: بر اساس ‌نامه اعلام‌شده از استانداری همدان شهردار معرفی‌شده توسط شورای شهر ملایر تائید نشد.
رئیس جمعیت هلال‌احمر ملایر خبر داد؛
شهاب عظیمی گفت: مردم ملایر با کمک‌های فراوان استقبال خوبی از طرح “نذر آب” داشتند و در همین راستا جوانان جمعیت، گروه پزشکی متخصص و بسته‌های معیشتی به همراه دستگاه‌های تصفیه آب به سوران اعزام شدند.
شهردار منتخب ملایر:
غلامرضا کرمی شهردار منتخب ملایر گفت: با توجه به شرایط خاص شهرداری‌ها در کشور و مشکلاتی که با آن دسته و پنجه نرم می‌کنند اولویت برنامه‌ای بنده در شهرداری در راستای توسعه شهر، جذب سرمایه‌گذار در بخش خصوصی است.
نماینده مردم ملایر در مجلس:
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احد آزادی‌خواه گفت:توزیع فرم و فراخوان و اقدامات مشابه که برای انتخاب استاندار انجام‌شده است وهن و توهین به جایگاه استاندار است و این اقدامات ممکن است که سیاست اعمالی وزیر کشور باشد اما سیاست اعلامی نیست.
محمودرضا ملکی گفت: بعدازظهر شنبه یک پیرمرد 80ساله در سد کلان ملایر غرق شد.
عضو منتخب شورای شهر ملایر خبر داد؛
مظاهر روزبهانی گفت: 5 نفر برنامه‌های خود را برای شهرداری ملایر اعلام کرده‌اند و از بین علیرضا امامی، غلامحسین تقوی، هادی سلگی، مهدی یوسفوند و مجید یوسفی نوید یکی به‌عنوان شهردار انتخاب می‌شود.

صفحه‌ها