نمایش 1 - 10 از 639
مسئول گروه هنری یاس کبود خبر داد؛
مهدی روزبهانی گفت: نمایش "اونی که باید باشه نیست" کاری از گروه هنری یاس کبود به سومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی راه یافت.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احد آزادی‌خواه بیان اینکه تقویت مکتب حاج قاسم مهم‌ترین وظیفه امروز در جامعه است بیان کرد: باید در این راستا به‌گونه‌ای عمل کرد که مکتب حاج قاسم به‌عنوان یک ایدئولوژی بزرگ در بین جوانان مطرح شود.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
هادی بیگی نژاد بابیان اینکه ترویج مکتب حاج قاسم وظیفه همگانی امروز ما است، تصریح کرد: نخستین مسئله در ترویج این مکتب بیان خاطرات سردار سلیمانی و اقدامات آن است.
معاون فرهنگی اوقاف ملایر خبر داد؛
امیر مهدوی گفت: مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هم‌زمان با سراسر کشور در بقاع متبرکه ملایر برگزار می‌شود.
مسئول نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه ملایر:
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی عباسی گفت: نباید اجاره داد شعار استکبارستیزی در هیاهوی روزمرگی 16 آذر فراموش شود و این شعار بدان معناست که سرلوحه کار دانشجو انقلابی باید مقابله و مبارزه با استکبار باشد و نباید از این امر غافل شد.
مدیر شبکه بهداشت ملایر:
محسن ترکاشوند گفت: عدم دریافت واکسن انتخاب آگاهانه مرگ و عوارض ناشی از کرونا است و از تمامی افراد خواهش کرده که به بحث واکسیناسیون کرونا توجه حدی داشته باشند.
رئیس آموزش و پروش ملایر خبر داد؛
محمدرضا بشری گفت: از آغاز واکسیناسیون افراد بالای ۱۲ سال بیش از ۸۲ درصد دانش آموزان ملایر دز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.
رئیس اتاق بازرگانی ملایر:
حمید بهرامی گفت: برگشت ارز یکی از مشکلات اصلی عرصه صادرات است فعالین اقتصادی ملایر به دنبال این بوده که بتواند با برگشت ارز حاصل از صادرات خود به چرخه اقتصاد کشور بدون دغدغه و با کمترین ریسک کمک نمایند.
فرمانده حوزه مقاومت فاطمه الزهرا ملایر:
سمیه بروجردی گفت: پنجمین یادواره بانوان شهیده ملایر همراه با تجلیل از خدامه الحسین(ع) برگزار می‌شود.
مدیر بنیاد مسکن ملایر:
داود سوری گفت: ۹ هزار واحد غیر مقاوم در روستای شهرستان ملایر موجود است که نیاز به مقاوم سازی هستند.

صفحه‌ها