نمایش 1 - 10 از 648
فرمانده سپاه ملایر:
علی‌اصغر فارسی گفت: نمایشگاه اسوه در راستای ارائه خدمات و نمایش توانمندی‌های بسیج به جامعه در پارک چمران ملایر برگزار می‌شود.
مدیر توزیع نیروی برق شهرستان ملایر خبر داد؛
رضا شیردره گفت: در راستای ارتقای رضایتمندی مشترکان و اصلاح شبکه برق رسانی مانور جهادی رفع خرابی شبکه انتقال برق 30 روستا ملایر با حضور 19 اکیپ اجرایی برگزار شد.
حسین فارسی گفت: ۱۳ برنامه ویژه ارتحال امام خمینی(ره) در سطح شهرستان ملایر برگزار می‌شود.
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان
یوسف شعبانی گفت: به دنبال ایجاد یک تعاونی تامین نیاز در این شهرک صنعتی مبل و منبت ملایر با حمایت های اداره کل کار، تعاون و رفاه اجتماعی هستیم و از محاسن اصلی ایجاد این تعاونی تامین نیازهای اولیه فعالان صنعت مبل و منبت ملایر از طریق بازار های داخلی و خارجی است.
سال درخشان گروه هنری یاس کبود در جشنواره های تئاتر
هنرمندان گروه هنری یاس کبود در سال 1400 موفقیت های فراوانی را کسب کرد و علاوه بر حضور در جشنواره مختلف کشوری جوایز مختلفی در بخش های مخالف کسب کردند.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر خبر داد؛
حمیدرضا آقابیگی گفت: ۱۸۰ گروه جهادی در شهرستان ملایر در ۵۰ عرصه مختلف و با هدف محرومیت زدایی فعالیت می کنند.
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر:
حجت الاسلام و المسلمین روح الله نجفی گفت: ۷۰ محفل جزء خوانی و ترتیل خوانی در ایام ماه رمضان امسال در کل شهرستان برگزار می شود.
21 بهمن‌ماه روزی خاص در تاریخ انقلاب در شهرستان ملایر است، روزی که 6 تن از جوانان این شهر به دست مأموران شاه به شهادت رسیدند.
سخنگوی شورای شهر ملایر
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد چهاردولی گفت: هدف شورای اسلامی شهر ملایر را از افزایش جرائم ماده صد و تبصره یازده بازدارندگی در تخلفات ساختمانی است.
مسئول گروه هنری یاس کبود خبر داد؛
مهدی روزبهانی گفت: نمایش "اونی که باید باشه نیست" کاری از گروه هنری یاس کبود به سومین جشنواره سراسری تئاتر سردار آسمانی راه یافت.

صفحه‌ها