نمایش 1 - 10 از 660
معاون خدمات شهری شهرداری ملایر گفت: با به کارگیری ۶۸ نفر نیروی انسانی و ۲۴ دستگاه شامل 12 دستگاه خاور، 6 دستگاه کامیون که سه دستگاه آن مجهز به تیغه برفروی بودند، 2 دستگاه لودر و 3 دستگاه گریدر عملیات نمک پاشی وبرفروبی شهر ملایر انجام شد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایر گفت: همزمان با سومین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی همایش "روایت قهرمان" با حضور هنرمندان ملایر برگزار می شود.
همزمان با ایام شهادت سردار دل ها
مسئول گروه هنری یاس کبود گفت: به مناسبت ایام شهادت سردار دل ها شهید حاج قاسم سلیمانی نمایش "اقتباب" در ملایر به روی صحنه می رود
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر گفت: حاج قاسم سلیمانی الگوی تمام مردان غیور و زنان آزاده مسلمان است و یک مسئول، یک سردار مردمی به تمام معنا بود و با اخلاص و فداکاری امید را در ملت های مستضعف و مظلوم دنیا مخصوصاً در منطقه زنده کرد.
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر خبر داد؛
حجت‌الاسلام‌والمسلمین روح‌الله نجفی مقدم گفت: جشن بزرگ "پیامبر مهربان من" روز پنجشنبه در پارک چمران ملایر به همراه برگزاری غرفه‌های مختلف کارگاه کودک، نقاشی خیابانی، مشاوره حقوقی، ایستگاه صلواتی، نقاشی صورت و مولودی‌خوانی و سرودخوانی برگزار می‌شود.
امید وفایی گفت: با برگزاری کلاس‌ها و تورهای مختلف سطح نگاه عکاسی در ملایر تغییر کرده است و هنرمندان امروز مفاهیم فنی را فراگرفته و در فلسفه هنر عکاسی کار می‌کنند.
دبیر ستاد اربعین ملایر خبر داد؛
حسین فارسی گفت: در ایام سفر زائران اربعین هفت موکب شناسنامه با مجوز رسمی در شهرستان ملایر فعالیت و خدمات‌دهی می‌کنند.
مجموعه فرهنگی خادمین شهدای ملایر با حضور مداحان برجسته شهرستان هر شب در منزل یکی از شهدای گرانقدر ملایر مجلس عزای سرور سالار شهیدان را برپا می‌کند.
نماینده مردم ملایر در مجلس:
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احد آزادی‌خواه گفت: گسترش دیپلماسی با کشورهای منطقه درنهایت باعث ایجاد تحول اقتصادی و بالا رفتن جایگاه ایران و ایجاد شرایط جدید در کشور می‌شود.

صفحه‌ها