فرماندار ملایر:
فرماندار ملایر گفت: حماسه حضور مردم در مراسم‌های تشییع شهدای خدمت چند پیام داشت و نخست اینکه استحکام ساختاری ایران را به رخ جهانیان کشید.
معاون علمی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر خبر داد:
معاون علمی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر گفت: در راستای ارتباط هر چه بیشتر علم و با صنعت و تربیت دانشجویان مهارت آفرین رویداد با شعار «صنعت، دانشگاه و راه اشتغال» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر برگزار می‌شود.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

سایر عناوین خبری

فرمانده انتظامی ملایر:
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف حدود 24 هزار قطعه ابزار و یراق قاچاق به ارزش تقریبی 8 میلیارد ریال از یک دستگاه خودرو وانت مزدا توسط ماموران پلیس امنیت اقتصادی این شهرستان خبر داد.
نماینده مردم ملایر در مجلس:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان وی را ضایعه‌ای بزرگ برای کشور دانست و گفت: بدون شک دوران مسئولیت شهید جمهور که تمام وقت خود را برای خدمت به مردم صرف کرد، برگ زرین دیگری بر پیکره انقلاب اسلامی افزود.
سفری بی بازگشت در مسیر جهاد و شهادت؛
خبر شهادت ابراهیم، پیشمرگ ملت، قلب‌ها را اندوهگین کرد، اما مردم ایران با ایمان به وعده الهی، به راه خود ادامه می‌دهند.
آیت‌الله «سیدابراهیم رئیسی» رئیس‌جمهور کشورمان و هیأت همراه به مقام رفیع شهادت نائل شدند.
بی‌شک امروز اشتغال و تولید مهم‌ترین اولویت در کشور است و وضعیت اقتصادی مردم در سال‌های اخیر به‌شدت دچار افت شده انتظار است که در دوره جدید مجلس شورای اسلامی اولویت‌ها و برنامه‌ریزی‌ها در این زمینه باشد.
نماینده منتخب مردم ملایر در مجلس:
نماینده منتخب مردم ملایر در دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: هم طرفداران بنده و هم طرفداران سایر نماینده‌ها کمک دهند که با وحدت برای حل مشکلات کشور تلاش کنیم چراکه وحدت کلیدواژه حل مشکلات است.
مردم از نقاط مختلف کشور در اردوی راهیان نور غرب و در سالروز عملیات بازی‌دراز حضور داشتند و حضوری پرشور داشتند.
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان گفت: عملیات پیاده‌راه‌سازی خیابان باباطاهر همدان از چند روز پیش آغاز شده است و امروز، یکشنبه کشف یک بنای تاریخی در عمق ۱.۵ متری زمین، روند اجرای این طرح را متوقف کرد.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان از استقبال شهروندان استان از طرح فجرانه کالابرگ خبر داد و گفت: یک میلیون و ۸۰۰ هزار تراکنش در طرح کالابرگ الکترونیک از طریق دستگاه های کارتخوان تاکنون در استان ثبت شده است.
نخستین جشنواره «شب‌های موسیقی تاک» با حضور هنرمندانی از چهار استان همدان، مرکزی، لرستان و کرمانشاه با حضور جمعی از مسئولان و هنرمندان این حوزه در شهرستان ملایر به کار خود پایان داد.
عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر
عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر گفت: تلاش‌های معلم در راه تربیت صحیح، سبب شکوفایی روح می‌شود.