مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ملایر از توزیع ۳۰ هزار پاکت در مدارس همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از یک میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی از محل برپایی جشن عاطفه‌ها در ملایر جمع‌آوری شود.
امام جمعه ملایر:
حجت الاسلام و المسلمین محمد باقر برقراری گفت: ملت ایران هیچ وقت از نظام اسلامی دست برنمی‌دارند چرا که در دوران جنگ تحمیلی مردم در مقابل ابرقدرتهای شرف و غرب هشت سال ایستادند و همه زخم ها و ترد ها را تحمل کردند اما از کشور دست نکشیدند.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان ملایر از توزیع ۳۰ هزار پاکت در مدارس همزمان با بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از یک میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی از محل برپایی جشن عاطفه‌ها در ملایر جمع‌آوری شود.
دبیر شورای هماهنگی بانک های استان همدان گفت: آشوبگران در جریان ناآرامی های اخیر بیش از ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به بانک های شهر همدان خسارت زدند.
دادستان همدان خبر داد؛
دادستان همدان در هشداری به فتنه گران و آشوب طلبان تأکید کرد: در صورت تداوم اقدامات مخرب، غیرانسانی و هنجارشکنانه؛ به شدت و قاطعیت و برابر قانون مجازات اسلامی و سایر قوانین حاکم، با آن ها برخورد می شود.
رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای ملایر گفت: از ابتدای شهریور ماه تا ۲۸ شهریور ماه، ۱۱۰ دستگاه اتوبوس و ۱۰ دستگاه مینی‌بوس از ملایر برای جابجایی زائران کربلا اعزام شدند که ۳۴۵۰ مسافر را تاکنون به مقصد رسانده‌اند.
پایان ۳۶ سال چشم انتظاری؛
پیکر شهید «مصطفی جربان» پس از تفحص در منطقه اروند، شناسایی شد.
تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین محک جدی خود قبل از حضور در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف اروگوئه می‌رود.
امام جمعه ملایر گفت: همین که دشمن در قضیه‌ای قرآن را آتش می‌زند به معنی این است که این نظام برخاسته از مکتب قرآن و ریشه در قرآن و امام زادگان دارد و با این اقدامات ریشه خود را می‌سوزاند.
وقتی دم خروس مدعیان دفاع از زنان بیرون می‌زند؛
در میان سکوت دستگاه‌های نظارتی و قضایی عده‌ای سلبریتی با رفتاری دوگانه که حتی ابایی از بیان عمومی اتهام تعرض به خود را ندارند، تبدیل به الگو شده‌اند و مردم نیز صرف اینکه این افراد در اتفاقاتی چون مهسا امینی سوار بر موج می‌شوند و با رنگ عوض کردن با آن‌ها همراهی کرده و بعضا با استفاده از تحریک احساسات عمومی بر وقایع تلخ دامن می‌زنند، آن‌ها را مراد خود قرار داده و کورکورانه از آن‌ها پیروی می‌کنند.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان همدان گفت: وضعیت جوی بیشتر نقاط این استان تا پایان هفته جاری پایدار است به نحوی که روزهای گرم و شب های خنکی برای استان پیش بینی می‌شود.
کشتی آزاد قهرمانی جهان ۲۰۲۲
در آخرین روز از رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان در بلگراد، امروز دو کشتی گیر کشورمان برای مدال طلا و یک کشتی گیر دیگر نیز برای کسب مدال برنز بر روی تشک می‌روند.
وزیر کشور گفت: تاکنون گزارشی از ضرب و شتم مهسا امینی از سوی دستگاه های نظارتی به ما ارائه نشده است.