در آخرین جلسه شورا چه گذشت؟
جلسه بررسی پاسخ های شهردار به سوالات شورای شهر ملایر در حالی برگزار شد که در پاسخگویی نتیجه جلسه توسط اعضای شورای شهر تناقض گویی های وجود داشت.
مدیرعامل باشگاه وحدت ملایر:
مدیرعامل باشگاه وحدت ملایر گفت: از فرماندار شهر ملایر درخواست داریم که به نیم‌نگاهی به فوتبال مرده شهر ملایر داشته باشد، فوتبال در این شهر پوسیده است.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه


 

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

درباره ادعای رئیس‌جمهور در مورد نحوه مواجهه پیامبر اکرم(ص) با کفار گزارش می‌دهد؛
حسن روحانی درحالی از وقایع تاریخی صدر اسلامی برای اقناع سازی افکارعمومی با تعابیر، روایت و تفسیرهای خودساخته استفاده می کند که در مناظرات تلویزیونی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم از رقیب خود می خواست که مسائل دینی و عقیدتی را وارد سیاست و رقابت انتخاباتی نکند.
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان همدان:
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان همدان با بیان اینکه برقرای امنیت کامل در استفاده از تکنولوژی هایی نظیر اینترنت تقریباً غیرممکن است گفت: رعایت برخی نکات در استفاده از اینترنت می‌تواند تأثیر بسزایی در افزایش امنیت آن داشته باشد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان:
مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: اکوسیستم‌های طبیعی در مرزهای جغرافیایی نمی‌گنجد و در همین چارچوب مدیریت زیست بومی تالاب آق‌گل شهرستان ملایر نیازمند مشارکت همه ذی‌نفعان و دست اندرکاران است.
اعتصاب بازیکنان استقلال تهران و تعطیل کردن تمرین خود برای امروز شنبه، بار دیگر مدیران باشگاه را به وعده و وعید کشاند و به گفته آنها قرار است به زودی اسپانسر استقلال بخشی از مطالبات این باشگاه را پرداخت کنند.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان گفت: با توجه به پایداری جو، آلودگی هوا برای شهرهای بزرگ این استان پیش‌بینی می‌شود.
رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی همدان گفت: جوان ۲۵ ساله به علت فعالیت مجرمانه و ایجاد سایت شرط‌بندی و قمار آنلاین در فضای مجازی اینستاگرام شناسایی و دستگیر شد.
مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا در حالی از دوازدهم ماه جاری به میزبانی کشور قطر آغاز می‌شود که آخرین شانس برای تیراندازان ملی‌پوش همدان جهت کسب سهمیه المپیک به‌شمار می‌رود.
برآوردها نشان می دهد اقدام غیراخلاقی برخی اکانت های مشکوک در انتشار تصاویر شخصی خانواده جهرمی، در مجموع به نفع وزیر ارتباطات در انحراف اذهان از گاف های جهرمی در لایو اینستاگرام تمام شده است.
با ابلاغ رییس جمهور پس از دقایق اولیه روز پنج شنبه عملیات گازدهی زنجیره ها و ماشین های سانتریفیوژ و جمع آوری اورانیوم غنی شده در سایت فردو آغاز شد.
وقتی کلسترول فردی بالاست، این امر می‌تواند برای سلامتی‌اش خطرناک باشد، اما چرا؟.
مراسم تجلیل از خادمین اربعین حسینی با حضور مسئولین استانی و خدمتگزاران ایستگاه های صلواتی در حسینیه امام خمینی ره شهر همدانبرگزار شد.