مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از محکومیت ۱۰۳ میلیارد ریالی دو کشتارگاه مرغ در شهرستان ملایر خبر داد.
رئیس اداره ورزش ملایر خبر داد؛
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: هم‌زمان با ایام هفته جوان و از ۲ اسفندماه بیش از ۲۰ برنامه مختلف فرهنگی ورزشی برگزار می‌شود
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

پیام کانون هواداران تیمهای ملی جمهوری اسلامی ایران:
کانون هواداران تیم‌های ملی جمهوری اسلامی ایران در پی بازی‌های جام ملت‌های آسیا با صدور پیامی از کادر و بازیکنان تقدیر مرد.
هر چقدر تاریخ را ورق بزنیم، در ادوار مختلف، اتفاقات ناگواری را در همدان خواهیم دید، از ماجرای «علی بی‌غم»، «حسین کَر»، «حسن گّلی»، «ستار سیاه» گرفته تا «جلال مِکه» و «آدای مهدی» اتفاقاتی که اگرچه هولناک بودند اما یک نقطه برجسته و مهم دارند و آن اینکه دستگاه قضا در همدان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون به هیچ عنوان از عرصه دفاع از حقوق مردم کوتاه نیامده است.
تقدیر مردم ملایر از حمله موشکی سپاه؛
اقدام سپاه باعث واکنش‌های مثبتی فراوانی از سوی مردم ایران شد و افراد مختلف با قدردانی از این اقدام آن را انتقام شهدای حادثه تروریستی کرمان دانستند.
تبیین بایدهای امامت جمعه در دیدار با ائمه جمعه سراسر کشور؛
رهبر انقلاب صبح امروز در دیدار ائمه جمعه سراسر کشور حضور در انتخابات را وظیفه و هم حقّ مردم دانستند و گفتند: حضور مردم در انتخابات به معنای حقیقی کلمه لازم است؛ البته انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است که بتوانند قانون‌گذاران، مجریان قانون و یا اعضای مجلس خبرگان را انتخاب کنند.
مدیرکل ارشاد همدان نشان داد می‌تواند شوخی‌های خوبی را بازگو کند مانند اینکه انتخابات خانه مطبوعات بدون حاشیه بوده، اما آقای مدیرکل فراموش کردند برگزاری بی‌حاشیه این رویداد به خاطر نجابت و گذشت کاندیداهایی بود که در حق آنها اجحاف شد نه مدیریت داهیانه ایشان!
استاندار همدان خبر داد؛
استاندار همدان بر ضرورت تعامل و حمایت از پروژه های مخابرات در استان تاکید گفت: از پروژه های مخابرات به عنوان فعالیت های زیربنایی و ملی باید یاد کرد.
نماینده مردم کبودر آهنگ در مجلس:
فتح‌الله توسلی گفت : شرکت مخابرات ایران به عنوان مشتریان اصلی ارتباطی کشور، علی رغم خصوصی شدن به عنوان نهاد مهم حاکمیتی و موثر در توسعه و رشد اقتصادی کشور نقش دارد .
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: حمایت ویژه از مخابرات به عنوان زیربنای پایدار حوزه ارتباطات در کشور اهمیت دارد تا توسعه صنعت ارتباطات و مخابرات طبق فرمایشات مقام معظم رهبری محقق شود.
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر گفت: طبق اذعان مدیران ارشد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، ملایر موفق‌ترین تجربه‌ شهر ج
غصب ملک شاهزاده حسین(ع)؛
هیئت امنای شاهزاده حسین(ع)، گفت: سند این ملک بنام امامزاده بوده و بانک ملی آن را پس نمی‌دهد.
نماینده ولی فقیه در همدان:
نماینده ولی فقیه در همدان گفت: فروش ملک شاهزاده حسین(ع)، بر طبق تصمیم رئیس سازمان اوقاف همدان بوده و در این رابطه باید پاسخگو باشد.