رئیس جمعیت هلال‌احمر ایران:
رئیس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به پیشنهاد ایران برای حضور اعضای صلیب سرخ جهانی در راهپیمایی بزرگ اربعین تصریح کرد: ایران پیشنهاد برگزاری کنگره سلامت در راهپیمایی اربعین را به سازمان صلیب سرخ جهان داده است.
مدیر جهاد کشاورزی ملایر:
مدیر جهاد کشاورزی ملایر گفت: برای تولید انگور نقشه راه مفصلی تهیه شده که تمام جزئیات مربوط به ارقام مختلف انگور در آن دیده شده است و این نقشه راه بزودی با حضور وزیر جهاد کشاورزی رونمایی می‌شود.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

بند ۷ ماده ۴ دستورالعمل ۵۴۳ شورای رقابت (تنظیم بازار خودرو‌های سواری) مورخ ۱۱/‏۱۱/‏۱۴۰۱‬ مبنی بر «عرضه‌کننده خودرو موظف است روش‌های بازدارنده برای جلوگیری از انتقال سند حداقل به مدت یک سال، از جمله در رهن گرفتن سند خودرو، اتخاذ و اجرا کند»، حذف می‌گردد.
خبرهای دریافتی حاکی است که قیمت خودروهای کوییک مدل GX، ساینا مدل GX، شاهین اتوماتیک و اطلس در سازمان حمایت مشخص نشده است.
سرمازدگی بهاره که اواسط اردیبهشت‌ماه سال‌جاری رخ داد، به حدود ۷۰ درصد باغات انگور ملایر خسارت وارد کرد این در حالیست که طبق آمار جهادکشاورزی شهرستان، کمتر از یک درصد باغات تحت پوشش بیمه هستند
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: قرارداد اجاره و دریافت کد رهگیری موجر و مستاجر برای هم استانی ها همزمان با سراسر کشور رایگان شد.
نماینده ولی فقیه استان در شورای فرهنگ عمومی گفت:جلسات شورای فرهنگ عمومی باید حالت سیاست گذاری کلان پیدا کند و نباید وارد جزئیات شویم چرا که پیگیری کلان موضوعات ضرورت دارد.
روزنامه سعودی اسپورت پیش بینی کرد که الهلال با تیمی متفاوت و پرستاره فصل بعد به میدان رود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از غرق شدن یک پدر و پسر در یک آب بندان در شهرستان علی آباد کتول خبر داد.
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست ژاپن به بازی‌های ساحلی جهان 2023 صعود کرد.
نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به برگزاری جشنواره تابستانه مبلمان منبت ملایر، تأکید کرد: امیدواریم این جشنواره طلیعه ای برای ایجاد تحول در صنعت مبلمان منبت شهرستان باشد.
فرمانده انتظامی ملایر از کشف بیش از ۱۵ کیلوگرم موادمخدر صنعتی خبر داد.
فرمانده سپاه ملایر با بیان اینکه عملیات الی بیت المقدس یکی از بزرگترین و استراتژیک‌ترین عملیات‌های هشت سال دفاع مقدس است تصریح کرد: پیروزی در عملیات الی بیت المقدس باعث سردرگمی و به هم ریختگی شد.