فرمانده انتظامی شهرستان ملایر خبر داد
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از شناسایی و دستگیری سه نفر اوباش با تلاش ماموران کلانتری ۱۲ این شهرستان خبر داد.
منتخبین ششمین دوره شورای شهر ملایر با برگزاری جلسات علنی تعیین شهردار با حضور خبرنگاران از ابتدا نشان دادند که به دنبال شفاف سازی هستند.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه


 

سایر عناوین خبری

معاون تولید نیروگاه برق شهید مفتح همدان گفت: تولید خالص برق این نیروگاه در چهار ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود ۲۰ درصد افزایش یافته است.
رییس مرکز بهداشت شهرستان همدان گفت: واکسیناسیون پنج هزار و ۲۰۰ نفر از جمعیت عشایر کوچ رو بالای ۱۸ سال این شهرستان علیه کرونا آغاز شده است.
با گذشت ۱۰ روز از آغاز رویداد مهم المپیک توکیو و تنزل جایگاه کشورمان در جدول توزیع مدال‌ها، داوران ایرانی همچنان پرکار هستند به نحوی که افتخار قضاوت موفق و مطلوب در این میدان مهم را به دست آورده‌اند.
مدیر ادبیات و تاریخ دفاع مقدس اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: در راستای انتقال میراث هشت سال دفاع مقدس، دهمین دوره جایزه ادبی یوسف (داستان‌های کوتاه دفاع مقدس) در ۲ بخش بزرگسال و نوجوان و بخش ویژه (داستان شهیدان) برگزار می‌‏شود.
یک کارشناس ارشد مشاوره خانواده با بیان اینکه ۸۵ درصد شاکله شخصیتی افراد در خانواده شکل می‌گیرد، گفت: پدر و مادر در تربیت فرزند مانند دو لبه قیچی هستند و قیچی یک لبه کارایی نخواهد داشت.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا همدان از تکمیل ظرفیت بخش‌ مراقبت‌های ویژه در بیمارستان‌های استان، خبر داد
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: پس از بارندگی روز گذشته شاهد افزایش ۴۰ درصدی تصادف درون شهری همدان بودیم.
مدیر روابط عمومی باشگاه پاس همدان پیرامون آرای کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در رابطه با پاس گفت: احکام کمیته اخلاق برای برداشتن فشار رسانه‌ای صادر شده است، اگر جز این است چرا تبانی‎گران محروم نشدند؟
بار اولی که به سوریه رفت، تازه ازدواج کرده بود و به همسرش نگفته بود که مأموریت کجا می‌رود. بعد از ۵۶ روز که به منزل برگشت، وقتی ساکش را باز کرد، همسرش گفت: بوی حرم حضرت زینب (س) می‌آید!
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با فوت سه بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۳۷۰ مورد رسیده است.
تلاقی طلاهای دو ورزشکار دوومیدانی و پرش ارتفاع ایتالیا، یکی از دراماتیک ترین صحنه های روز دهم المپیک را رقم زد.