گزارش

بارندگی التیامی بر تن خشک بزرگترین تالاب استان
مردم در روز جمعه بار دیگر چشم جهانیان را خیره می‌کنند؛
فرماندار ملای خبر داد:
فرماندار ملایر گفت: در راستای فرهنگ‌سازی و استفاده از افراد صاحب اندیشه قرارگاه شهرستانی عفاف و حجاب با نام ریحانه النبی سلام‌الله‌علیها را برای فعالیت در این امر مهم تأسیس می‌شود.
مدیرکل میراث‌فرهنگی همدان خبر داد؛
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان همدان گفت: در شهرستان ملایر ۴۵ هزار و ۵۹۰ بازدید از باغ تاریخی سیفیه، ۳۲ هزار و ۲۳۴ بازدید از جاذبه گردشگری مینی ورلد و ۲۴ هزار و ۹۳۳ بازدید از دریاچه توریستی و تفریحی کوثر ثبت شده است.
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

معاون سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی:
«اران اتزیون» نایب رئیس سابق شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی در یادداشتی در صفحه ایکس(توییتر) خود با بررسی ابعاد مختلف وجود ضعف در رژیم صهیونیستی پرداخت و اسرائیل را در بزرگترین نقطه‌ضعف استراتژیک تاریخ خود دانست.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: یک میلیون و ۳۹۳ هزار و ۲۸۴ نفر شامل ۴۸۷ هزار و ۹۳ خانوار در استان همدان مشمول دریافت مرحله سوم طرح فجرانه هستند.
رییس پلیس فتا البرز با اشاره به ترفندهای مختلف متخلفان سایبری در فضای مجازی و پیامکی به ویژه در ایام تعطیل ، از کاربران خواست پیامک های ارسالی با لینک مشکوک را باز نکنند.
در شرایطی که در اطلاعیه واگذاری استقلال و پرسپولیس از واگذاری ۵۱ درصد سهام دو باشگاه صحبت شده بود و آن هم خریدار نداشت، اکنون مشخص شده آن‌ها با ۵۱ درصد واگذاری هم از آسیا حذف می‌شوند.
قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۴ درصد افزایش به ۲۳۴۴ دلار و ۵۷ سنت رسید.
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، نسبت به شیوع در حال افزایش سرطان روده بزرگ در کشور هشدار داد.
سرلشکر «موسوی» در پیامی تأکید کرد: روز ملی فناوری هسته‌ای، روز فتح یکی از مهم‌ترین قله‌های علم و دانش و نماد خودباوری ایرانیان است که با وجود کارشکنی‌های دشمنان، موفقیت کشورمان در دستیابی به این انرژی پاک را طنین افکند.
لاستیک سایی یکی از مشکلاتی است که برای لاستیک ها پیش می آید و آج های روی لاستیک از بین می روند و سطح لاستیک صاف می شود.
همدان چهارمین استان کشور با پایین‌ترین نرخ تورم کالاهای غیرخوراکی و خدمات حدود ۳۳.۱ درصدی در اسفندماه سال ۱۴۰۲ شناخته شد.
یک دکترای تخصصی روانشناسی گفت: تشخیص بهنگام و ارائه خدمات توانبخشی کمک می‌کند کودکان اُتیسم آرام آرام به روال عادی زندگی برگردند.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر جهاد کشاورزی از تدوین سند تحول نیروی انسانی وزارت جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: به زودی آزمون جذب ۲ هزار نیروی متخصص مختص وزارت جهاد کشاورزی برگزار می‌شود.