گزارش تصویری

فرمانده سپاه ناحیه ملایر خبر داد
فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اجرای مرحله سوم کمک‌های مومنانه در شهرستان ملایر گفت: در این راستا ۳ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی و یک هزار و ۵۰۰ بسته لوزم التحریر تهیه و توزیع شد.
فرمانده انتظامی ملایر خبر داد؛
فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از برگزاري بيش از 70 برنامه اصلي و فرعي در شهرستان ملاير طي هفته ناجا خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه
نافع
فرمانداری ویژه ملایر


 

سایر عناوین خبری

فرمانده سپاه ناحیه ملایر خبر داد
فرمانده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به اجرای مرحله سوم کمک‌های مومنانه در شهرستان ملایر گفت: در این راستا ۳ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی و یک هزار و ۵۰۰ بسته لوزم التحریر تهیه و توزیع شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان همدان از تدارک ۲۹۰ برنامه فرهنگی، هنری و ادبی برای هفته ملی کودک خبر داد و گفت: این برنامه‌های متنوع در ۴۱ مرکز و کتابخانه ثابت و سیار استان اجرا می‌شود.
مشاور عالی وزیر بهداشت با بیان اینکه تبعات پیری جمعیت خطرناک است، گفت: وقتی ساختار جمعیتی به هم می خورد به معنی نابودی یک ملت است.
معاون اسبق آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: مشکلات موجود در برنامه "شاد" ضربه بزرگی را به لحاظ کیفیت به پیکره نظام آموزشی کشور وارد خواهد کرد که با این رویه به طور قطع افت تحصیلی دانش آموزان را در آینده شاهد خواهیم بود.
مربیان پیش دبستانی ها، نهضتی ها، و خرید خدمات و معلمان غیر انتفاعی که برای استخدام شدن رنج سوز سرما و مسافت را به جان خریدند اما سالهای سال است که نه از استخدامشان خبری هست و نه از حقوق و مزایا. آنها شاید با مبلغ دریافتی خود قادر به تهیه گوشی هوشمند هم نباشند.
نماینده مردم ملایر در مجلس، گفت: نمایندگان تلاش می‌کنند با وجود شرایط کرونایی به تکلیف خود را در مقابل مردم و رفع مشکلات معیشتی آنها عمل کنند .
تشریک مساعی کمپین های نفاق و غفلتهای وزارت ارتباطات در بروز فجایع روانی برای جامعه؛
طبق گفته مادر امیرحسین مرادی به امتداد طی این مدت فشار زیادی بر خانواده آنها بوده است. از سویی تماس هایی از خارج از کشور داشتند که اگر در خصوص پرونده پسرتان پیش از این سکوت کنید، او نیز اعدام خواهد شد!»
مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران عنوان کرد
مدیرکل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی ایران، هزینه روزانه بستری بیماران کرونا در بیمارستان های دولتی و خصوصی را از ۴۵۰ هزار تا ۸۰۰ هزار تومان اعلام کرد.
رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان گفت: هنوز سهمیه واکسن آنفلوانزا به دستمان نرسیده و توزیع آن شروع نشده است.
مسوول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان گفت: همزمان با شروع هفته دفاع مقدس برگزاری ۴۰۰ یادواره شهدا به صورت مجازی و حقیقی آغاز شد.
نماینده ملایر در مجلس با اشاره به افزایش بی رویه قیمت کالاها، گفت: متاسفانه شاهد ضعف دستگاه‌‌های نظارتی در کنترل قیمت‌‌ اجناس هستیم و نرخ‌ها روزانه بالا می رود که دلیل اصلی آن فقدان وزیر صمت است.