رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر گفت: گزارش‌های مردمی به سامانه ۱۲۴ به‌صورت آنلاین دریافت شده است و به‌سرعت دستور پیگیری داده‌شده و با متخلفین برخورد می‌شود.
نماینده مردم ملایر در مجلس:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به بالا رفتن قیمت بنزین امروز مهم‌ترین وظیفه دولت تنظیم و کنترل بازار و مبارزه جدی و عملی با گران‌فروشی و تورم کاذب است.
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه
نافع


 

تازه ترین مطالب

سایر عناوین خبری

نماینده مردم ملایر در مجلس:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به بالا رفتن قیمت بنزین امروز مهم‌ترین وظیفه دولت تنظیم و کنترل بازار و مبارزه جدی و عملی با گران‌فروشی و تورم کاذب است.
قاعدتا و مثل همیشه سیاستمداران از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در رابطه با طرح افزایش نرخ بنزین به نفع خود استفاده خواهند نمود و اجازه انتقاد از طرح را از منتقدان سلب خواهند کرد.
کارشناس اداره‌کل هواشناسی همدان گفت: یک سامانه بارشی از دیروز /جمعه/ فعالیت خود را در آسمان همدان آغاز کرده و در پی آن برف و باران تا پایان هفته مهمان مردم این استان است.
در حال حاضر به جز خسارات باقی مانده ناشی از اقدامات خرابکارانه گروه های محدود علیه بانک ها، اموال عمومی و... در برخی محله های استان هایی مانند کرمانشاه، فارس، خوزستان، اصفهان و برخی از شهرستان های استان تهران می توان گفت فضای عمومی در همه نقاط کشور آرام، بدون حاشیه و تحت کنترل است.
رضا پهلوی و مسیح علینژاد نیز که در طول سال های گذشته خود را ملعبه دست سعودی ها و سرویس های جاسوسی بیگانه کرده اند و از این طریق جیب خود را پر پول کردند، این بار نیز با انتشار مطالب خود در صفحات شخصی، در پی بزرگ نمایی اعتراضات مردمی هستند.
دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای نظر ایشان درباره مسأله‌‌ چندهمسری را اعلام کرد.
رییس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت ضمن بیان عوارض ناشی از مصرف توتون و تنباکوی معطر، نسبت به وجهه تبلیغاتی این نوع از توتون‌ها انتقاد کرد و گفت: وزارت صنعت در زمینه اجرای ممنوعیت تولید و مصرف توتون‌های معطر همکاری مناسبی ندارد.
تعدادی از کارکنان متخلف سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صبح امروز به صورت همزمان دستگیر شدند.
رییس سازمان نظام پزشكی همدان:
رییس سازمان نظام پزشکی همدان با اشاره به تولدهای لاکچری در برخی استانها گفت: زایمان های زود رس برای سلامت مادر و به ویژه جنین آسیب های جدی را دارد و متاسفانه در برخی از استانها شاهد آن بودیم اما در استان همدان حتی یک مورد هم اتفاق نیفتاده است .
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان خبر داد؛
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان همدان از افزایش ۲۱ درصدی تولید عسل در سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: امسال ۲۳۸ تن عسل مرغوب از کلونی‌های زنبور عسل همدان برداشت شده است.
بر اساس اظهارت مسئولان مربوطه، طبق اطلاعات ارسالی از سوی آموزش و پرورش استان همدان، مدرسه فاقد استانداردهای گرمایشی نداریم اما آمارها در تناقض با این گفته مسئولان است و ۴۸۷۲ مدرسه نیازمند به استانداردسازی تجهیزات در استان همدان وجود دارد.