رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر خبر داد:
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: محمد شکوهیان طی حکمی از سوی فدراسیون کوهنوردی به اردوی تیم ملی کوهنوردی امید کشور برای حضور در هیمالیا نوردی دعوت شد.
مسئول روابط‌عمومی کمیته خادمین‌الشهدای شهرستان ملایر خبر داد:
مسئول روابط عمومی کمیته خادمین‌الشهدای شهرستان ملایر گفت: همزمان با ایام عزاداری شهادت حضرت ام‌ابیها علیهاالسلام، کاروان «لاله‌های فاطمی، منتظران ظهور» حامل ۲ پیکر مطهر شهید گمنام، پنجشنبه ۲۳ آذرماه به شهرستان ملایر خواهد رسید.

اخبار شهرستان

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر خبر داد:
مسئول روابط‌عمومی کمیته خادمین‌الشهدای شهرستان ملایر خبر داد:
معاون سیاسی‌اجتماعی فرماندار ملایر عنوان کرد:
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ملایر:
نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

سایر عناوین خبری

بی شک بالارفتن اعتماد مردم به‌نظام یکی از دستاوردهای بزرگ مقابله با فساد است، مسئله‌ای که دشمنان با بزرگ‌نمایی مسئله فساد بیش‌ازپیش به دنبال لطمه‌زدن به اعتماد مردم به‌نظام هستند.
دادستان مرکز استان همدان گفت: با رأی دیوان عالی کشور، حکم اعدام قاتل شهید علی نظری پاسدار ملایری‌ ‌تایید شد.
مدیرکل حفاظت محیط زیست همدان گفت: تصویر شبگردی یک قلاده گربه وحشی در منطقه حفاظت شده لشگردرملایر از سوی پدرام شبیری عکاس حیات وحش ثبت شد.
دادستان همدان گفت: دانشجوی دختر دانشگاه علوم پزشکی این شهر به دنبال دوچرخه سواری و به علت شدت برخورد با درختی در بلوار ارم، جان خود را از دست داد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: طراحی عملیات اخیر غزه در خفقان امنیتی انجام شد و اجرای عملیات طوفان‌الاقصی ضربه‌ای مهلک به بدنه امنیتی و نظامی اسرائیل بود.
جشنواره شیره‌پزی سنتی انگور در روستای "مانیزان" یکی از رخدادهای مهم برای معرفی ظرفیت های کشاورزی و گردشگری ملایر در ۱۲ سال گذشته بوده است،با این حال چند روز پیش از برگزاری این جشنواره مکان آن به یک روستای دیگر منتقل شد.
رئیس پلیس راه استان همدان از افزایش هفت درصدی ترددهای اربعین در جاده‌های این استان خبر داد و گفت: در طرح اربعین امسال (۲۷ مرداد تا ۱۸ شهریور ماه ۱۴۰۲) ۲۲میلیون تردد با سامانه‌های تردد شمار به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال ۷ درصد افزایش داشته است.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر گفت: «فروغ جیریایی» نخستین بانوی ملایری فاتح قله کازبک گرجستان به ارتفاع ۵۰۴۷ متر شد و با اقتدار بر بلندای آن ایستاد.
سال ۱۳۸۲ بود که ساختمانی بر اساس یک تصمیم بدون کار کارشناسی از دل هویت ملی شهر ملایر سر برآورد و در یک جانمایی نامناسب، با کاربری هتل در دور دوم شهرداری و شورای اسلامی شهر، عملیات اجرایی آن در باغ تاریخی سیفیه آغاز شد.
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان همدان گفت: با نصب تجهیزات لازم، چاه آب شرب روستای الفاوت در شهرستان ملایر وارد مدار بهره برداری شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: «سبحان رنجبر» نوجوان خوش آتیه ملایری با کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ زیر ۱۵۰۰ مسابقات بین‌المللی شطرنج اوپن ابن سینا خوش درخشید.