جانشین انتظامی استان همدان، از کشف ۲۲ تن چوب قاچاق از یک دستگاه کامیون کشنده توسط ماموران پاسگاه انتظامی جوزان شهرستان ملایر، خبر داد.
با دستور وزیر نیرو؛
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت که با پیگیری‌های انجام شده و دستور وزیر نیرو، نیروگاه ۵۰۰ مگاواتی ملایر در ردیف پروژه‌های ویژه قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف یک انبار دارو و ضبط اقلام احتکار شده به ارزش ۲۰ میلیارد ریال در شهرستان ملایر خبر داد.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: ۱۶ بنای تاریخی واجد ارزش استان در فهرست میراث ملی کشور به ثبت رسید.
شهردار ملایر:
مجید فرجی گفت: تصمیم بر این شده که در مجموعه مینی ورد المان جدید ساخته نشود و با اجرای محوطه‌سازی و محصور کردن پروژه به بهره‌برداری برسد.
همزمان با روز مانور ایمنی و زلزله مانور سراسری در مدرسه سیدالشهدا ملایر برگزار شد
در مراسم اختتامیه جشنواره تلویزیونی مستند بهمن ابراهیمی تهیه کننده و کارگردان و پدرام شوبیری فیلمبردار مستند قصه آق گل، تندیس دیپلم افتخار و جایزه نقدی جشنواره را در سه بخش به خود اختصاص دادند.
سرپرست انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری عوامل منجر به قتل در یکی از بوستان‌های این شهر خبر داد و گفت: عوامل منجر به این نزاع و درگیری خونین پس از یک ساعت دستگیر شدند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر گفت:از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون بیش از ۵۰۰ دستگاه تبلت توسط خیرین تهیه و بین دانش آموزان نیازمند توزیع شده است.
نماینده مردم ملایر در مجلس:
حجت الاسلام و المسلمین احد آزادی خواه گفت: زیر ساخت های لازم احداث بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی ملایر در محل بیمارستان امام حسین(ع) آماده است و از وزیر دستور احداث این بیمارستان درخواست شده است.
رئیس اداره ورزش ملایر خبر داد؛
حمیدرضا سپهری نیا گفت: شکرالله جعفری دونده پیشکسوت ملایری بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات دوومیدانی قهرمانی پیشکسوتان کشور جام مدافعان سلامت ایستاد.
با توجه به گران شدن قیمت نان از روز گذشته جمعی از مسئولین شهرستان با بازرسی از نانوایی های سطح شهر وضعیت کیفیت نان را بررسی کردند.
سرپرست فرمانداری ملایر خبر داد؛
حسین فارسی گفت: پس از بالا رفتن قیمت نان از روز گذشته در بازرسی های انجام شده 7 واحد نانوایی در سطح شهرستان که دارای کم فروشی و گران فروشی بودند تا اطلاع ثانوی پلمپ شدند.
رییس شبکه بهداشت و درمان ملایر گفت: از زمان آغاز واکسیناسیون تاکنون ۵۱ درصد کل جمعیت شهرستان علیه ویروس کرونا واکسینه شدند.
امام‌جمعه ملایر:
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر برقراری گفت: تفکر بسیجی به همراه بسیج تارهای عنکبوت ایجادشده بر کشور در بخش‌های سیاسی و دینی را می‌زداید.

صفحه‌ها