پژوهشکده انگور و کشمش دانشگاه ملایر در یک رویداد ملی استارتاپ تخصصی به دنبال نوآوری در صنایع غذایی انگور و کشمش با هدف ایجاد کسب و کارهای نو مبتنی بر دانش و تفکر ایرانی است.
در بارش‌های سیل‌آسا در ملایر؛
فرماندار ویژه ملایر با بیان اینکه طی دو شب گذشته بیش از ۶۰ میلیمتر بارندگی در سطح شهرستان داشتیم، گفت: از بسیاری از نقاط حادثه خیز بازدید به عمل آمد و امکانات و تجهیزات لازم در محل مستقر شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: ۱۸ فقره سرقت طی ۷۲ ساعت گذشته در این شهرستان کشف و ۱۳ سارق دستگیر شدند.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ملایر خبر داد
جعفری گفت: صبح امروز ۱۸ عدد ویلچر از سوی اداره اوقاف و امور خیریه از درآمدهای موقوفات به معلولان نیازمند ملایر اهدا شد
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایر از افتتاح پل روستای «هزارجریب» با ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار تا پایان هفته جاری خبر داد
فرماندار ملایر گفت: مورد مبتلایی کرونا در شهرستان ملایر مشاهده نشده است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان گفت: در پی بارندگی‌های دو روز اخیر سد کلان ملایر سرریز کرد.
فرماندار ملایر:
فرماندار ملایر گفت: هر رأی امروز ما همچون یک موشک به سمت آمریکا، اسرائیل و عین الاسد است.
امام جمعه ملایر
امام جمعه ملایر گفت: مردم افرادی را انتخاب کنند که باتقوا بوده و به معنای واقعی کلمه دشمن ستیز بوده و با علم و دانایی جامع قانون‌گذاری و نظارت بر اجرای قانون را در رأس امور خود قرار دهند.
جت‌الاسلام والمسلمین برقراری؛ امام جمعه‌ی ملایر و مهندس ولدی؛ فرماندار ویژه شهرستان از آحاد ملت شهید پرور ملایر جهت حضور پرشکوه در پای صندوقهای رأی در جمعه ۲ اسفند ۹۸ پیامی صادر کردند.
کاندیدای یازدهمین دوره مجلس حوزه انتخابیه ملایر:
احمد آریایی‌نژاد گفت: . اصولگرا و اصلاح‌طلب زمانی می‌تواند موفق باشد که بر مبنای انقلاب حرکت کنند. وقتی اصولگرایی برای مبنا تائید کند بسیار موفق است و اصلاح‌طلبی که از انحراف در اصول و مبانی انقلاب را اصلاح کند شایسته است.
کاندیدای یازدهمین دوره مجلس حوزه انتخابیه ملایر:
هادی بیگی‌نژاد گفت: هادی بیگی نژاد گفت: ما الآن در مجلس برنامه‌های هدف‌دار نداریم، مجلس باید هدف‌گذاری شده و بر روی مسائل جدی کشور کار کند.
کاندیدای یازدهمین دوره مجلس حوزه انتخابیه ملایر:
محمدرضا ترابی مهم‌ترین نیاز امروز کشور را بهبودی وضعیت اقتصادی دانست و گفت: وضعیت معیشت و رفاه خانواده‌ها به پایین‌ترین سطح خود رسیده است و در چنین شرایط نابسامانی مسلماً آغاز به کار مجلس جدید باید یک کار جهادی و همه‌جانبه باشد.
مدیر کمیته امداد ملایر از اعزام ۲۹۲ نفر از مددجویان به سفرهای زیارتی در قالب طرح «شوق زیارت» در سال جاری خبر داد.
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در ملایر گفت: با توجه به سهمیه شهرستان ملایر امسال یک‌هزار و ۲۵۳ واحد مسکن روستایی در حال انجام است.

صفحه‌ها