سال درخشان گروه هنری یاس کبود در جشنواره های تئاتر
هنرمندان گروه هنری یاس کبود در سال 1400 موفقیت های فراوانی را کسب کرد و علاوه بر حضور در جشنواره مختلف کشوری جوایز مختلفی در بخش های مخالف کسب کردند.
رئیس سازمان صمت همدان
احمد شانیان گفت: اجرای طرح عادلانه کردن یارانه ها نیاز به همکاری و همت همه جانبه دارد و کمک و حمایت همه مردم به ویژه بسیجیان، فعالان حوزه اقتصادی، اصناف، بازاریان و مدیران دستگاه های اجرایی و نظارتی در راستای اجرای این طرح ضرورت دارد.
رئیس اداره ورزش ملایر خبر داد؛
حمیدرضا سپهری نیا گفت: تیم فریزبی شهرستان ملای بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات فریزبی (التیمیت) استان ایستاد.
فرمانده انتظامی ملایر خبر داد؛
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف ۸ انبار خانگی احتکار مواد غذایی با تلاش ماموران پلیس امنیت اقتصادی شهرستان خبر داد.
رئیس کانون مداحان ملایر عنوان کرد
رضا اسکندری گفت: شهرستان ملایر تعداد ۵۴۵ مداح به صورت رسمی و ثبت نام شده در سامانه طوبی دارد که در دوره چهارم مداحان خواهر به صورت مستقل به تعداد ۸۸ نفر به صورت ثبت نام شده به فعالیت می پردازند .
تیم هندبال بانوان شهرداری ملایر برای نخستین بار در تاریخ ورزش استان همدان بر سکوی سوم لیگ برتر هندبال کشور قرار گرفت.
فرماندار ملایر:
معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: هیچ نگرانی در تامین کالاهای اساسی نداریم و این اطمینان خاطر را به مردم می‌دهیم که همه چیز به وفور در بازار وجود دارد.
مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه ملایر خبر داد؛
حمیدرضا آقابیگی گفت: ۱۸۰ گروه جهادی در شهرستان ملایر در ۵۰ عرصه مختلف و با هدف محرومیت زدایی فعالیت می کنند.
مدیر امور منابع آب شهرستان ملایر گفت: در حال حاضر ظرفیت آبی سد کلان ملایر با ۴۵ میلیون متر مکعب تکمیل است، اما این بدان معنی نیست که وضعیت منابع آبی این شهرستان خوب و رضایت‌بخش است.
فرمانده انتظامی ملایر گفت: با هوشیاری ماموران پلیس اطلاعات این شهرستان، یک‌هزار و ۵۰۰ کیلوگرم شکر احتکار شده در یک انبار کالا کشف و ضبط شد.
قائم مقام مدیرعامل در توزیع برق ملایر با بیان اینکه در سال گذشته اقدامات جهادی قابل‌توجهی در ‏سطح شهرستان در حوزه برق و تامین روشنایی پایدار رقم خورد، افزود: سال گذشته، سال ویژه ‏و خاص کار مدیریت توزیع برق ملایر به شمار می‌رود و توانستیم در ۶۲ روستا در شش شهر ‏شهرستان، در زمینه اصلاح و بهینه سازی قدم برداشته و ۱۲۲ کیلومتر شبکه‌های توزیع برق ‏فرسوده و قدیمی را بازسازی و بهینه سازی کنیم.‏
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ملایر از ممنوعیت ورود گردشگران به منطقه حفاظت شده لشگردر تا پایان خردادماه خبر داد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه ملایر گفت: تجهیز مدارس از نظر امکانات و زیرساخت‌ها و بازسازی مدارس فرسوده از اولویت‌های مهم حوزه آموزش و پرورش این شهرستان است.
فرماندار ملایر:
سلمان اسماعیلی گفت: مردمی‌سازی یارانه‌ها، اصلاح ارز ترجیحی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، یک انتخاب نیست، بلکه یک ضرورت است و همه برای پیاده‌سازی آن مسئولیت داریم.
رئیس اداره ورزش ملایر خبر داد؛
حمیدرضا سپهری نیا گفت: در بررسی های انجام شده دو ورزشکار ملایر مستعد حضور در بازی های آسیایی هانگژو چین در دو رشته دومیدانی و قایقرانی هستند.

صفحه‌ها