رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر خبر داد:
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: محمد شکوهیان طی حکمی از سوی فدراسیون کوهنوردی به اردوی تیم ملی کوهنوردی امید کشور برای حضور در هیمالیا نوردی دعوت شد.
مسئول روابط‌عمومی کمیته خادمین‌الشهدای شهرستان ملایر خبر داد:
مسئول روابط عمومی کمیته خادمین‌الشهدای شهرستان ملایر گفت: همزمان با ایام عزاداری شهادت حضرت ام‌ابیها علیهاالسلام، کاروان «لاله‌های فاطمی، منتظران ظهور» حامل ۲ پیکر مطهر شهید گمنام، پنجشنبه ۲۳ آذرماه به شهرستان ملایر خواهد رسید.
دهیار روستای ده‌شاکر:
دهیار روستای ده‌شاکر ملایر گفت: دهیاران در اقصی‌نقاط کشور باید با ارائه کلیه خدمات در همه زمینه‌ها از جمله احداث پارک و درختکاری در روستاها را سرلوحه خود قرار دهند تا همه مردم بتوانند از حداقل امکانات اولیه بهره‌مند و تغییرات، پیشرفت و توسعه در روستاها را احساس کنند.
معاون سیاسی‌اجتماعی فرماندار ملایر عنوان کرد:
معاون سیاسی‌اجتماعی فرماندار ملایر گفت: دروغ‌پردازی در فضای رسانه‌ای مهم‌ترین ابزار این روزهای دشمنان علیه ایران اسلامی و بخصوص اذهان جوانان کشور است.
گزارش تصویری/
راهپیمایی ضد صهیومیستی و دفاع از مردم غزه پس از اقامه نماز جمعه در ملایر برگزار شد.
امام جمعه ملایر:
امام جمعه ملایر گفت: امروز دشمن به خوبی می داد اگر جبهه مقاومت در مقابل اسرائیل و حامیان آن ایستاده به خاطر این است که این فرهنگ را از ایران اسلامی الگو گرفته و به همین خاطر دشمن هرگز جرات جنگ نظامی را به ما ندارد چرا که می‌داند با یک اتحاد و انسجام برگرفته از فرهنگ و اعتقادات ما مواجه می شود و دچار شکست خواهد شد لذا از راه رسانه های جمعی به دنبال انحراف جامعه ما است.
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ملایر:
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ملایر گفت: نقش علمی و پژوهشی دانشجویان بر کشی پوشیده نیست و دانشجویان در خط مقدم جهاد آموزشی قرار دارند
فرماندار ملایر عنوان کرد:
فرماندار ملایر گفت: سالم‌ترین، صادق‌ترین و صریح‌ترین جریان مطالبه‌گر کشور جریان دانشجویی است.
در آستانه روز دانشجو آیین بزرگداشت روز دانشگاه ملی ملایر برگزار شد.
مسئول اورژانس هوایی استان همدان خبر داد:
مسئول اورژانس هوایی اورژانس پیش بیمارستانی استان همدان گفت: بیمار ۴۶ساله قلبی در مدت‌زمان ۱۸ دقیقه از بیمارستان امام حسین(ع) ملایر به بیمارستان فرشچیان منتقل شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ملایر خبر داد:
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ملایر گفت: ۳ نفر از اعضای باند سرقت اموال دولتی در ملایر دستگیر شدند.
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ملایر خبر داد:
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه ملایر گفت: در جشنواره مالک‌اشتر سپاه پاسداران ناحیه ملایر به‌عنوان ناحیه برتر کشور در اقدامات مؤمنانه معرفی و انتخاب شد.
معاون فرماندار ملایر عنوان کرد:
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ملایر گفت: خیرین و ظرفیت‌های مردمی در امر نماز پای‌کار آورده شوند.
روزهای تاریک سردار زند در لیگ سه ادامه دارد
تیم سردار زند ملایر در هفته پنجم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال مقابل سرخ آبی لرستان شکست خورد.
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر خبر داد:
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: فاطمه زندی ورزشکار بانوی ملایری در مسابقات قهرمانی قایقرانی کشور موفق به کسب دو مدال شد.

صفحه‌ها