مدیر کمیته امداد امام ملایر خبر داد؛
تیمور کرمی مقدم گفت: طرح « کار خیر لاکچری» با هر عنوان و هر مبلغ در راستای کمک به خانوادهای نیازمند در تاریخ ۹۹/۹/۹ اجرایی می‌شود.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ملایر گفت: عملیات کپه‌کاری در سطح ۵۰ هکتار از مراتع حوزه آبخیز روستای مانیزان این شهرستان با مشارکت بهره‌برداران محلی آغاز شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر از اعزام ۳۰ نیروی متخصص جهادی بسیج به مناطق محروم ملایر خبر داد و گفت: به مناسبت هفته بسیج ۳۰۰ بسته معیشتی بین محرومین توزیع می‌شود.
فرمانده انتظامی ملایر خبر داد؛
فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از کشف 297 قطعه اسکناس جعلي و دستگيري دو متهم توسط مامورين کلانتري 11 شهداء در ملاير خبر داد.
گزارش تصویری؛
بر اساس استانداردها و ارزیابی‌های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متأسفانه در جمع شهرهای با وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا قرار گرفت از امروز محدودیت‌های جدید در ملایر آغاز شد.
امام‌جمعه ملایر
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر برقراری گفت:
فرماندار ملایر خبر داد؛
قدرت الله ولدی گفت: طرح جدید محدودیت‌های کرونایی از بامداد امروز در ملایر آغاز شد و ۹۹ درصد مشاغل گروه‌های ۲، ۳ و ۴ امروز محل کسب خود را تعطیل کرده‌اند.
فرمانده انتظامی ملایر خبر داد؛
فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از کشف 5 ميليارد ريال روغن موتور احتکار شده در ملاير خبر داد.
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر اعلام کرد: با توجه به اینکه بنای تاریخی عمارت منصوری چند سالی است مرمت و بازسازی نشده است، آمادگی لازم برای مرمت اضطراری این بنای تاریخی را داریم.
مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملایر از تشکیل گروه‌های جهادی برای کمک به سالمندان در درب منازل خبر داد.
معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش ملایر گفت: ۱۳ عدد تبلت به دانش آموزان بی‌بضاعت آموزشگاه نمونه سیفیه شهرستان و در راستای پویش کمک های مؤمنانه اهدا شد.
فرماندار ملایر:
قدرت الله ولدی گفت: مهم‌ترین اولویت ما حفظ سلامتی مردم است و محدودیت‌های کرونایی تا سفید شدن شرایط ادامه‌دار است.
شهرستان ملایر براساس استانداردها و ارزیابی های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، متاسفانه در جمع شهرهای با وضعیت قرمز شیوع بیماری کرونا قرار گرفت.
به‌پاس بیش از 9 ماه تلاش و ازخودگذشتگی در مقاله با بیماری کرونا با اهدا 16 هدیه و لوح تقدیر از زحمات پرسنل بیمارستان امام حسین (ع)، مهر، دکتر غرضی و شبکه بهداشت و درمان ملایر تجلیل شد.
شهردار ملایرخبر داد؛
شهردار ملایر از آغاز به کار گرمخانه شهرداری خبر داد و گفت: شهرداری مکانی را در جوار بوستان معلم برای در امان ماندن افراد بی خانمان و کارتن‌خواب تدارک دیده تا سرپناهی گرم برای این افراد باشد.

صفحه‌ها