معاون فرماندار ملایر:
معاون سیاسی، اجتماعی فرماندار ملایر با بیان اینکه توزیع بنزین و گاز بدون هیچ مشکلی در شهرستان در حال انجام است گفت: ۲۰ جایگاه عرضه بنزین و ۷ جایگاه CNG با ظرفیت کامل مشغول خدمات‌رسانی به مردم هستند.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر:
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر گفت: گزارش‌های مردمی به سامانه ۱۲۴ به‌صورت آنلاین دریافت شده است و به‌سرعت دستور پیگیری داده‌شده و با متخلفین برخورد می‌شود.
معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: تا پایان آبانماه امسال۴۰۰ هکتار جنگل‌کاری مصنوعی در نقاط مختلف این شهر اجرا می‌شود که چهار برابر سهمیه تعیین شده در استان است.
معاون فنی اداره‌کل حفاظت محیط‌زیست همدان گفت: با توجه به بارندگی‌های فروردین و پاییز امسال و آبگیری تالاب آق‌گل ملایر، هم اینک شاهد حضور پرندگان مهاجر در این تالاب زیبا هستیم.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اکنون زمان مناسبی برای گران کردن قیمت بنزین نبود گفت: تصمیم دولت یک اقدام غیر کارشناسی و خلاف قانونگذاری کشور بود و تعداد قابل توجهی از نمایندگان طرح سه فوریتی را امضا کرده اند که در صورتی که رای آورد در دستور کار مجلس قرار می گیرد.
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ملایر:
رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان ملایر گفت: با توجه به افزایش قیمت بنزین در هیچ کالایی افزایش قیمت نخواهد داشت.
رئیس هیئت ورزش‌های روستایی ملایر:
رئیس هیئت ورزش‌های روستایی و بازی‌های سنتی و بومی ملایر گفت: ملایر با ۳۴ خانه ورزش روستایی دارای بالاترین آمار این بخش در کل کشور است.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر از اجرای هشتمین دوره طرح دادرس در مدارس این شهرستان خبر داد.
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از نجات جان فرد مصدوم از عمق ‏‏۲۰ متری چاه خبر داد و گفت: طی تماس تلفنی یکی از شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی ملایر، ‏گرفتارشدن شخص چاه کن در درون چاه گزارش شد.‏
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری ۶ سارق و کشف ۱۰ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
فرماندار ملایر گفت: ایجاد جنگل مصنوعی در شهرستان در حال پیگیری است تا چوب مورد نیاز مبل و منبت شهرستان تامین شود.
پنجمین سالگرد دو شهید مدفون‌شده در شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی ملایر با حضور دانشجویان و مردم ملایر برگزار شد.
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر گفت: بعدارظهر امروز طی تماس تلفنی یکی از ‏شهروندان گذری در منطقه شوشاب به روستای جیجان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی، تصادف بین دو ‏خودروی سنگین کمپرسی با خودروی سواری پراید گزارش شد.‏
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ملایرگفت: ۷۴ راهدار این شهرستان در طرح زمستانی به مردم خدمات رسانی خواهند کرد.
رئیس دانشگاه آزاد ملایر خبر داد؛
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر گفت: دوره‌ی آموزشی،معرفتی حیات طیبه دانشجویان دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان همدان در واحد ملایر برگزار می‌شود.

صفحه‌ها