اصرار بر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در ملایر حادثه آفرین شد
شهردار ملایر گفت: بر اثر درگیری افراد با خدمه و عوامل آرامستان ملایر، با بیل به سرر نگهبان بهشت هاجرضربه زده شد و ی راهی بیمارستان شد.
معاون فرماندار ملایر:
حسین فارسی گفت: منع تردد ساعت ۹ شب همچنان برقرار است و کسبه و بازاریان نیز راس ساعت ۸.۳۰ دقیقه شب نسبت به تعطیلی واحد صنفی خود اقدام نمایند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر اعلام کرد: طرح ملی دادرس با هدف آموزش کمک های اولیه و امدادونجات به دانش آموزان و افزایش سطح ایمنی و کاهش خطرپذیری ناشی از حوادث، در شهرستان ملایر انجام خواهد شد.
فرمانده انتظامی ملایر خبر داد؛
فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از شناسائي و دستگيري 6 سارق حرفه اي و کشف 11 فقره سرقت توسط مامورين کلانتري 12 پاسداران خبر داد.
گزارش تصویری؛
40 اکیپ عملیاتی در سه روز گذشته مشغول رفع مشکلات ناشی از بارش های اخیر در رفع خطوط برق بوده اند.
فرمانده انتظامي شهرستان ملاير از شناسائي و دستگيري 12سوداگر مرگ در نقاط مختلف شهر ملاير با تلاش مامورين پليس مبارزه با مواد مخدر خبر داد.
جانشین انتظامی استان همدان خبر داد؛
جانشین انتظامی استان همدان از کشف ۱۶۲ حلقه لاستیک قاچاق به ارزش ۲ میلیارد ریال در شهرستان ملایر خبر داد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) در ملایر از تکمیل و بازسازی ۱۸۵ واحد مسکونی توسط کمیته امداد طی امسال خبر داد.
سه روز پس از بارش شدید برف
مدیر توزیع برق ملایر گفت: پس از بارش شدید برف در ملایر برق دو روستای شادکندی و بیدکرپه همچنان قطع است.
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر با اشاره به اینکه ارگ باستانی نوشیجان در نوبت ثبت جهانی قرار دارد، گفت: ایجاد و توسعه زیرساخت‌های خدماتی و رفاهی شامل آب و برق، تلفن و گاز برای ثبت جهانی این محوطه ضروری است که تاکنون شبکه آب و برق آن تامین شده است.
معاون فرماندار ملایر
حسین فارسی گفت: تعطیلی بازارها در 15 اسفند شایعه است و هرگونه تصیم گیری درباره تعطیلی کسبه بستگی به شرایط رنگ کرونایی شهرستان دارد.
رییس مجمع خیران سلامت شهرستان ملایر گفت: اهدای عضو یک بیمار مرگ مغزی اهل این شهرستان به چند بیمار نیازمند پیوند عضو، زندگی دوباره بخشید.
گشت شبانه بازرسی از اصناف ملایر
با توجه به احتمال وقوع پیک چهارم کرونا گشت های بازرسی رعایت پروتکل های بهداشتی شبانه از اصناف و کسبه با حضور خبرنگاران در ملایر انجام می شود.
عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا:
عضو کمیته علمی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: یکی از مهم ترین عوارضی که بعد از ابتلا به کرونا و درمان آن متوجه افراد می‌شود عوارض روانی اجتماعی است، بسیاری از بیماران به علت ابتلا به کرونا شغل خود را از دست می‌دهند یا ممکن است درآمد آن‌ها دچار مشکل شود.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ملایر از افتتاح پایگاه اورژانس پیش بیمارستانی شماره ۴ شهری ۱۱۵ در ملایر خبر داد.

صفحه‌ها