نمایش 1 - 10 از 315
استقبال بی‌نظیر از غرفه ملایر در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته برای پانزدهمین بار در تهران برگزار شد و امسال با توجه به حضور غرفه مستقل شهرداری ملایر با سال‌های گذشته یک تفاوت بزرگ برای ملایری‌ها داشت.
پاسخ به یک شبهه مجازی
حجت‌الله ترکاشوند گفت: با توجه به بالا رفتن این روزهای مصرف گاز در شهرستان علی رغم دستورالعمل‌های کشوری گاز هیچ‌یک از صنایع ملایر و شرکت ذوب‌آهن قطع نشد.
حضرت ام‌البنین اسوه بزرگ مادران شهدای ایران
حضرت ام البنین بهترین الگو برای مادران شهدای ما هستند آنان که می گویند همه دارایی خود را فدای حسین زهرا(ع) می کنیم.
روایت یک حضور؛
حاج قاسم سلیمانی سال یکم مهرماه سال 1395 در سفری یک‌روزه به ملایر داشتند و حضور و سخنرانی در مراسم یادواره 1100 شهید شهرستان، سرکشی از خانواده شهدای مدافع حرم و کلنگ زنی یک واحد آموزشی از مهم‌ترین برنامه‌های سفر این سردار به ملایر بود که یک‌بار دیگر آن را بازخوانی می‌کنیم.
بررسی یک مطالبه مردمی؛
ملایر در سال های اخیر به عنوان شهر جهانی منبت انتخاب شده است و با توجه به اینکه افراد زیادی به این صنعت روی آورده اند و نزدیکی این اراضی به شهرک مبل و منبت می توان با نگاه مثبت و مساعدت برای تغییر کاربری، قدمی موثر در حل مشکلات مردم این منطقه و ایجاد فضایی برای رونق بیشتر مبل و منبت برداشت.
توقف تخریب خانه‌های تاریخی استان همدان در ملایر
با پیگیری‌های شهرداری ملایر و حمایت‌های مسئولین مختلف شهرستان بالاخره طلسم پیگیری و خرید عمارت منصوری شکسته شد و توافق خرید خانه منصوری با وراث حاصل شد.
ملایر روی ویبره زلزله!
در دو هفته اخیر زلزله بارها نقاط مختلف شهرستان ملایر را لرزاند و باعث به وجود آمدن نگرانی‌هایی در بین مردم شده است که نیازمند بررسی دقیق درباره علل وقوع آن است.
کارگاهی به وسعت تاریخ انقلاب اسلامی در ملایر!
این روزها که اکثر مردم در دنیای مجازی سیر می‌کنند و به‌گونه‌ای مهم‌ترین سرگرمی و محل گذران وقت آنان فضای مجازی شده است یکجوان ملایر جهانی بزرگ برای خود دایر کرده است جهانی به وسعت تاریخ انقلاب اسلامی ایران.
در دومین سالروز برگزاری یادواره شهدای خلبان و ارتشی ملایر ماکت هواپیمای اف 4 در ورودی شهر ملایر نصب شد.
عریضه‌ای بر حق‌خوری اعتبارات هرساله فاضلاب ملایر
از سال ۷۳ تاکنون فقط ۳۰ درصد از شبکه فاضلاب ملایر اجرا شده، و حق ملایر همچنان پشت دیوارهای بلند بدعهدی مانده است.

صفحه‌ها