نمایش 1 - 10 از 355
بی شک بالارفتن اعتماد مردم به‌نظام یکی از دستاوردهای بزرگ مقابله با فساد است، مسئله‌ای که دشمنان با بزرگ‌نمایی مسئله فساد بیش‌ازپیش به دنبال لطمه‌زدن به اعتماد مردم به‌نظام هستند.
جهادگران مشغول کارند؛
قرارگاه محرومیت‌زدایی شهید اصلاحی اداره دامپزشکی شهرستان ملایر در راستای امنیت غذایی و عرضه گوشت سالم در جامعه اردوی جهادی برگزار کردند.
رویداد فرهنگی و هنری عصر فهمیده‌ها با شعار محلی برای نسل جدید انقلاب اسلامی و کشف استعدادهای آنان در ملایر برگزار شد.
بسیجیان جهادگر ملایر با ساخت منازل مسکونی توانسته‌اند به کمک خانواده‌های نیازمند و تحت پوشش آمده و یاری‌رسان آنان باشند.
دانش‌آموزان روستای مدرسه دره‌امیدعلی این روزها در حسینیه و مسجد کلاس‌های درس خود را برگزار می‌کنند و این امر باعث انتقادات فراوانی در سطح شهرستان ملایر شده است.
ملایر دارای یک ظرفیت ویژه در هنر تئاتر است و در این سال‌ها شاهد پراکنده شدن هنرمندان آن بودیم که با تدابیر انجام شده در راه بازگشت به دوران طلایی خود است.
یک سال گذشت
یک سال از روز شهادت شهید علی نظری در برخورد با اغتشاشگران گذشت؛ اما هنوز با قتال این شهید برخورد نشده و ابهامات فراوانی در پرونده این شهید وارد شده است و مطالبه مردم برخورد قاطعانه با قاتل این شهید است.
برگزاری کنگره هشت هزار شهید والامقام استان همدان و یادآوری روزهای دفاع مقدس بهانه ای شد تا یادی کنیم از رشادت‌های رزمندگان ملایر در دوران دفاعمقدس و پای صحبت‌هعای دو تن از این دلاوران روزهای سخت بنشینیم تا روایتگر بخشی از روزهای خون و آتش و خاطرات افتخار آفرین هشت سال شیدایی باشند
برگزاری دومین جشنواره گردو در علی‌آباد دمق
مهر ماه فصل برگزاری جشنواره‌های گردشگری محصولات کشاورزی و باغی شهرستان ملایر است و در روزهای پایانی نیمه اول مهر ماه ایستگاه پایانی این جشنواره‌ها به نگین سبز الوند رسید و مردم مهربان و خونگرم روستای زیبای علی‌آباد دمق میزبان دومین جشنواره گردو بودند
سردار زند در اغما؛
وضعیت این روزهای تیم سردار زند ملایر بسیار تاریک و مبهم است و تیمی که روزی قرار بود احیاگر فوتبال ملایر باشد خود نیازمند احیا است.

صفحه‌ها