نمایش 1 - 10 از 252
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از بازدید بازرسین شورای جهانی صنایع دستی در دی ماه و بررسی وضعیت هنر دست ملایری ها، ملایر رسما به عنوان شهر جهانی منبت ثبت شد.
پس از سه روز قطعی آب در روستای قلعه علیمرادخواه مشکل آب شرب این روستا امروز برطرف می‌شود.
اداره تبلیغات اسلامی ملایر با راه ‌اندازی طرح ابتکاری “صمیمانه با مردم” هر هفته با حضور چند تن از مسئولین در یکی از مساجد شهر حضور می‌یابند.
سازش نقطه پایان یک درگیری؛
سرانجام پس از درگیری و قتل سه نفر در دو طایفه روستای فروز ملایر، با پیش قدمی بزرگان خاندان و دولتی ها این مسئله ختم به خیر شد و به صلح و سازش رسید.
گزارشی از داوطلبین پنجمین روز ثبت‌نام داوطلبین انتخابات مجلس در ملایر:
پنجمین روز از ثبت‌نام داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در ملایر با ثبت‌نام ۱۴ نفر به پایان رسید تا جمع مجموع داوطلبین ثبت نامی از حوزه ملایر به ۴۰ نفر برسد.
گزارشی از داوطلبین چهارمین روز ثبت‌نام انتخابات مجلس در ملایر:
چهارمین روز از ثبت‌نام داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در ملایر با ثبت‌نام ۹ نفر به پایان رسید تا جمع مجموع داوطلبین ثبت نامی از حوزه ملایر به ۲۶ نفر برسد.
گزارشی از داوطلبین سومین روز ثبت‌نام انتخابات مجلس در ملایر:
سومین روز از ثبت‌نام داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی در ملایر با ثبت‌نام 8 نفر به پایان رسید تا جمع مجموع داوطلبین ثبت نامی از حوزه ملایر به 17 نفر برسد.
در آخرین جلسه شورا چه گذشت؟
جلسه بررسی پاسخ های شهردار به سوالات شورای شهر ملایر در حالی برگزار شد که در پاسخگویی نتیجه جلسه توسط اعضای شورای شهر تناقض گویی های وجود داشت.
عزم جدی برای ساماندهی خیابان‌های شهر؛
معاون خدمات شهری شهرداری ملایر گت: به‌صورت ویژه به مقابله بحث سد معبر در هسته مرکزی شهر پرداخته‌ایم و اقدامات جدی در این زمینه انجام‌شده است.
نقش بی بدیل هنر تئاتر در ترویج فرهنگ عاشورا؛
هر آنچه در بخش هنر به فرهنگ عاشورا و روایت شهادت امام حسین(ع) ویارانش اشاره داشته باشد موردتوجه و اثرگذار است و استفاده از هنر تئاتر فرهنگ عاشورا را زنده‌تر نگه می‌دارد.

صفحه‌ها