نمایش 1 - 10 از 323
حواشی گریبان گیر تیم سردار زند ملایر
مسابقات لیگ سه کشور از اوایل آبان آغاز می‌شود و هنوز مسابقات شروع نشده حواشی مختلفی به سراغ تیم سردار زند آمده است که باعث جلب‌توجه افراد مختلف شده است.
کمبود 454 نیروی آموزشی برای مهرماه در ملایر؛
کمتر از یک ماه دیگر به آغاز سال تحصیلی جدید باقی‌مانده است و در این‌بین یکی از چالش‌های اصلی پیش روی مقوله آموزش بحث کمبود معلم، بخصوص در مدارس ابتدایی است.
اهمیت ویژه توجه به قرآن در عزاداری امام حسین علیه‌السلام؛
با فرارسیدن ماه محرم در هر گوشه و کنار شهرها و روستاهای مختلف مجلس عزای امام حسین(ع) برپا می‌شود که این حضور می‌توانند سبب توجه و انس هر چه بیشتر مردم با قرآن باشد و هیئات مذهبی در ایام ماه محرم می‌توانند توجه ویژه‌ای به قرائت و تلاوت قرآن داشته باشند.
بزرگی نواندیش در صنعت هدایای تبلیغاتی کشور
رسول سلامی جوانان ملایری یکی از کسانی است که در سال‌های متمادی با تلاش و پشتکار و با نگرشی صحیح قدم درراه صنعت چاپ گذاشته و امروز توانسته به‌عنوان یک برند مطرح خود را در کشور معرفی کند.
انگور ملایر، بستری بکر و حاصلخیز برای بازفراوری است؛
با توجه به سفر رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استآن‌همدان مطالبه ایجاد صنایع تبدلی می‌تواند مشاء اثر و نقطه عطفی برای کشاورزی و باغداری ملایر باشد.
بررسی مسائل و نیازهای ملایر در سفر رئیس‌جمهور به استان همدان؛
یکی از الزامات در سفرهای مسئولین بلندپایه کشور و دولت به هر منطقه، ارائه درست انتظارات و مسائل و چالش‌های هر منطقه برای رفع آن است. شهرستان ملایر به‌عنوان دومین شهر استان همدان دارای چالش‌های مختلفی بوده که نیاز است مسئولین شهرستانی با بررسی دقیق برای رسیدن به بهترین راه‌حل و دریافت بودجه‌های موردنیاز این چالش‌ها را مرتفع کنند.
نوغان‌داری در شهر جهانی انگور؛
یکی از کارآفرینان ملایری با راه‌اندازی و توسعه مزرعه پرورش کرم ابریشم توانسته گامی بلند در راستای تحقق شعار اشتغال‌زایی و تولید داشته باشد.
فرماندار ملایر از اجرای طرح نهضت آسفالت خبر داد و گفت: 450 هزار متر مربع از راه‌ها و خیابان های مختلف در شهرها و روستاهای ملایر آسفالت می شود.
استقبال بی‌نظیر از غرفه ملایر در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری
نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته برای پانزدهمین بار در تهران برگزار شد و امسال با توجه به حضور غرفه مستقل شهرداری ملایر با سال‌های گذشته یک تفاوت بزرگ برای ملایری‌ها داشت.
پاسخ به یک شبهه مجازی
حجت‌الله ترکاشوند گفت: با توجه به بالا رفتن این روزهای مصرف گاز در شهرستان علی رغم دستورالعمل‌های کشوری گاز هیچ‌یک از صنایع ملایر و شرکت ذوب‌آهن قطع نشد.

صفحه‌ها