نمایش 1 - 10 از 292
گشت شبانه بازرسی از اصناف ملایر
با توجه به احتمال وقوع پیک چهارم کرونا گشت های بازرسی رعایت پروتکل های بهداشتی شبانه از اصناف و کسبه با حضور خبرنگاران در ملایر انجام می شود.
نمایندگان مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی خبر دادند؛
پس از بازدیدهای بازرسین اعزامی از سوی برق باختر به منظور ارزیابی و ظرفیت سنجی محل های پیشنهادی و با پیگیری های مسئولین و برگزاری نشست های مختف در وزارت نیرو، سرانجام مجوز احداث نیروگاه سیکل ترکیبی ۵۰۰ مگاواتی برق در ملایر دریافت شد.
قصه پر غصه این روزهای سهام عدالت؛
ثبت نام سامانه مردم در سامانه سجام برای دریافت سود حاصله از سهام عدالت باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای مردم شده است.
یک سال از معرفی ملایر به‌عنوان شهر جهانی منبت می گذرد اما برخی شیوع بیماری کرونا و برخی بی‌تدبیری‌ها در سطح کلان کشور کام هنرمندان ملایری فعال در این بخش را تلخ کرده است.
حس و حال ملایری‌ها از شنیدن خبر شهادت حاج قاسم؛
روز جمعه ۱۳ دی‌ماه سال ۹۸ از بامداد زمزمه‌هایی کم‌کم در رسانه‌های غیررسمی منتشر شد که خبر از ترور یکی از شخصیت‌های ابرقدرت جهان داشت و در آن روز همه مردم ایران در شوکی بزرگ فرورفتند و اشک یتیمی ریختند.
پیگیری وعده تیم داری ملایر در لیگ دو فوتبال
در آیین افتتاحیه فاز نخست ورزشگاه 5 هزار نفری ملایر استاندار همدان وعده پیگیری خرید یک تیم لیگ دو کشور را داد و که ملایر سومین نماینده استان در کنار پاس و شهرداری در این لیگ باشد اما این امر محقق نشد.
نیاز مبرم خانواده‌ها به آموزش استفاده صحیح از گوشی همراه و رایانه؛
در روزهای قرنطینه قشر دانش‌آموز، معلم، اساتید و دانشجو با خطراتی جدی در زمینه از دست دادن سلامت سیستم حرکتی خود روبرو است و این امر نیاز مبرم آموزش به خانواده‌ها برای استفاده صحیح گوشی همراه و رایانه را بیان می‌کند.
خسته از پرسه زدن‌های طولانی، یک گوشه شهر دنبال کورسویی از امید می‌گردم، هوای شهرم سنگین شده و نفسش به شماره افتاده و این برایم عذاب‌آور است.
شش سال پس از کلنگ زنی
تأمین بودجه و اعتبار گره کور تکمیل اورژانس ملایر است و در صورت عدم جذب اعتبارات این پروژه امسال نیز تکمیل نمی‌شود.
عزم جدی دبیران ملایری برای آموزش آنلاین ریاضی
به همت دبیران گروه ریاضی ملایر نخستین جشنواره مجازی ریاضی با حضور بیش از 600 دانش‌آموز برگزار می‌شود.

صفحه‌ها