نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

9. فروردين 1399 - 8:39   |   کد مطلب: 28079
فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از اضافه کردن تعداد ۳ ایستگاه غربالگری به ایستگاه های مستقر در مبادی ورودی شهرستان ملایر خبر داد.

به گزارش ملایری‌ها؛ سرهنگ محمد باقر سلگی افزود: در راستای افزایش سطح کنترل و به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان شهرستان ملایر، با تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مقابله با کرونا شهرستان، ۳ ایستگاه دیگر در مبادی ورودی شهرستان برقرار شده است.

وی گفت: این ایستگاه‌ها به صورت ۲۴ ساعته و با حضور میدانی اکیپ‌های پلیس و مراقبان سلامت نسبت به کنترل و غربالگری خودروهای غیر بومی و تست حرارت سنجی اقدام می‌کنند.

سرهنگ سلگی عنوان کرد: با بکارگیری امکانات و ظرفیت‌های موجود، در صدد جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این شهرستان بوده و از شهروندان ملایری درخواست داریم هرگونه موارد مشکوک و مرتبط را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در میان بگذارند.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی در استان همدان یادآور شد: در راستای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی، پلیس نسبت به پایش و کنترل خودروهای غیر بومی در مبادی ورودی اقدام کرده است.

وی گفت: در این طرح ورود هر گونه مسافر به شهر همدان ممنوع و خودروهای غیر بومی حق تردد در سطح شهر و شهرستان‌ها را نداشته و در صورت مشاهده، توقیف یک ماهه و اعمال جریمه ۵ میلیون ریالی در انتظار افراد قانون شکن خواهد بود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار