نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

17. خرداد 1399 - 23:10   |   کد مطلب: 28508
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:
ولنگاری مدیریتی در بحث مسکن به‌خوبی مشخص است
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احد آزادی‌خواه گفت: ولنگاری مدیریتی و سوء مدیریت به‌وضوح در بحث مسکن به‌خوبی مشخص است و نباید همه مسائل را به تحریم‌ها گره زد.

به گزارش ملایری‌ها؛ حجت‌الاسلام ‌و المسلمین احد آزادی‌خواه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در نشست هم‌اندیشی اعضای هیئت اندیشه‌ورز جوان ملایر  با اشاره به جایگاه جوانان و هیئت اندیشه‌ورز جوان اظهار کرد: این قشر جوانان ظرفیت بالایی دارد که می‌توان از آن بهره برد و انتقادات و پیشنهاد‌ها آنان بسیار سازنده است.

وی با بیان اینکه سطح مدیران شهرستان ملایر باید با توجه به جایگاه و ویژگی‌های مردم شهرستان بالا باشد، تصریح کرد: جوانان هیئت اندیشه‌ورز موارد مصداقی راجع به عملکرد مسئولین را اعلام کنند تا در جریان امور و عملکرد آنان قرار بگیریم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی افزود: اندیشه‌ورزان جوان را بازویی توانمند برای تحقق اهداف توسعه‌ای شهرستان و اهرمی مناسب برای انتقال مطالبات و مشکلات هستند.

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین احد آزادی‌خواه با اشاره به ضرورت توجه استاندار همدان به جوانان بیان کرد: جوانان ملایری در هیئت اندیشه‌ورزان می‌توانند با عملکرد خود الگوی کاری برای سایر شهرستان‌ها باشند.

وی با اشاره به مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده در دوره دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه ملایر تصریح کرد: علی‌رغم همه مشکلات ملایر در زمینه‌های مختلفی همچون سرمایه‌گذاری شستا، پروژه‌های راه‌های مواصلاتی اقدامات مؤثری انجام‌شده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: از جوانان فعال در هیئت اندیشه‌ورز درخواست دارم که به بحث آموزش، خانواده، بانوان و مطالبات مردمی توجه بیشتری داشته باشند.

حجت‌الاسلام‌ و المسلمین آزادی‌خواه با اشاره به انتقادات مطرح‌شده درباره وضعیت مسکن در شهرستان ملایر بیان کرد: متأسفانه مشکلات مسکن یک مسئله کشوری است.

وی افزود: با توجه به مشکلات فراوان این حوزه اولین سؤال در مجلس یازدهم از وزیر مسکن درباره اوضاع این روزهای مسکن توسط بنده پرسیده شده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه ولنگاری مدیریتی در بحث مسکن به‌خوبی مشخص است، تصریح کرد: نباید همه مسائل را به تحریم‌ها گره زد و در موضوع مسکن سوء مدیریت به‌وضوح دیده می‌شود.

آزادی‌خواه در پایان از جوانان هیئت اندیشه‌ورز درخواست کرد که اگر طرح قابل اجرایی در حوزه‌های مختلف دارند مطرح کنند و من زبان گویای همه جوانان در مجلس هستم.

علی کمالی دبیر هیئت اندیشه‌ورزان جوان ملایر نیز در ابتدای این نشست با اشاره به نحوه شکل‌گیری این هیبت تصریح کرد: هیئت اندیشه‌ورزان جوان به ابتکار استاندار در سال ۹۶ در همدان و از خرداد ۹۷ در شهرستان‌ها تشکیل شد.

وی به ساختار اداری و تشکیلاتی هیئت اندیشه‌ورزان جوان اشاره کرد و گفت: هدف و وظیفه اصلی جوان در این هیئت مشاوره دادن به مسئولین و بودن در کنار آنان است.

کمالی با اشاره به مهم‌ترین اقدامات انجام‌شده در دو سال تشکیل هیئت اندیشه‌ورزان جوان ملایر بیان کرد: مشاوره و ایده در بحث سفرنامه صبا، نشست تخصصی استانی شدن انتخابات، حضور در جلسات یادواره شهدای خلبان ملایر، ایده پردازی برای این یادواره، ورود به بحث کرونا و تولید ماسک ازجمله مهم‌ترین اقدامات این هیئت است.

دبیر هیئت اندیشه‌ورزان جوان ملایر گفت: ۵ کارگروه تخصصی زیرمجموعه هیئت اندیشه‌ورزان جوان تشکیل‌شده و جلسات تخصصی در قالب ۵ گروه انجام می‌شود.

انتهای پیام/گ

دیدگاه شما

آخرین اخبار