نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

22. مهر 1399 - 9:48   |   کد مطلب: 29071
مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر از کسب رتبه نخست سرگروه‌های آموزشی دوره ابتدایی در بین شهرستان مناطق ۱۹گانه استان خبر داد.

به گزارش ملایری‌ها؛ هادی سلگی  اظهار کرد: بر اساس ارزیابی فعالیت‌ها و عملکردهای گروه آموزشی مطابق با شاخص‌های تعیین شده؛ سرگروه های آموزشی ابتدایی شهرستان ملایر موفق به کسب رتبه اول استان با مجموع امتیاز ۵۵۶ و اختلاف زیاد باسایر مناطق ۱۹ گانه استان در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ شد.

وی با اشاره به اهمیت به روز بودن دانش فرهنگیان همگام با حرکت علمی جوامع، معلم را مربی دارای مرجعیت علمی معرفی کرد و گفت: این نگاه مترقی به معلم ؛ اهمیت کارکرد گروه های آموزشی را در مسیر توانمندسازی معلمان و ارتقای کیفیت امور آموزشی و پرورشی در مدارس دوچندان می‌کند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان ملایر افزود: یکی از اساسی‌ترین مسائل تعلیم و تربیت، توجه به شیوه های نوین و کاربردی در تدریس است و کارآمد بودن تدریس محتوای آموزشی در گرو استفاده از برترین و بهترین روش هاست.

وی بازدیدهای آموزشی حضوری و غیر حضوری از ۲۰۷ کلاس درسی، تولید بسته‌های آموزشی، برگزاری مطلوب فراخوان‌های شهرستانی و استانی با موضوع بازی و یادگیری، زیبانویسی، قصه گویی و مسابقات علوم را بخشی از برنامه‌های گروه‌های آموزشی عنوان کرد.

سلگی بازی‌های بومی - محلی، دست‌سازه‌های آموزشی، برگزاری شورای معلمان و همایش آموزگاران کلاس اولی، تولید محتواهای آموزشی در فضای مجازی برای دروس شش پایه و ارسال به مناطق محروم از آموزش حضوری و برگزاری کارگاه آموزشی برای آموزگاران را از  دیگر برنامه‌ها این گروه برشمرد./فارس

انتهای پیام/ 

دیدگاه شما

آخرین اخبار