نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

29. آبان 1399 - 7:56   |   کد مطلب: 29157
معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش ملایر گفت: ۱۳ عدد تبلت به دانش آموزان بی‌بضاعت آموزشگاه نمونه سیفیه شهرستان و در راستای پویش کمک های مؤمنانه اهدا شد.

به گزارش ملایری ها؛ مسلم بیات در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با بیان اینکه با توجه به مجازی بودن مدارس در شرایط کنونی تعدادی زیادی از خانواده‌ها به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانند گوشی هوشمند و یا تبلت برای دانش‌آموزان تهیه کنند اظهار کرد: در این زمینه این دانش‌آموزان دروس را یا از طریق تلوزیون و یا از گوشی آشنایان و.. به صورت غیر حضوری فرا می‌گیرند.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین نیازهای امروز در راستای کمک مومنانه تهیه تبلت برای دانش‌آموزان است گفت: از خیران و نیکوکاران تقاضا داریم در این زمینه  آموزش و پرورش ملایر را یاری کنند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش افزود: در راستای پویش کمک‌های مومنانه و به همت جمعی از خیرین ۱۳ عدد تبلت به ارزش ۳۰۰ ملیون ریال به دانش آموزان بی بضاعت آموزشگاه نمونه سیفیه شهرستان اهدا شد.

وی افزود: در راستای کمک‌های مومنانه در هفته بسیج دانش‌آموزی نیز لوازم جهیزیه تهیه شده برای زوج‌های بی‌بضاعت، ۹۶ بسته لوازم‌التحریر و ۳۰ بسته موادغذایی ویژه خانواده‌های دانش‌آموزان بی‌بضاعت به کمک حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی شهرستان تهیه و به این خانواده‌ها اهدا شد.

بیات  با اشاره به طرح کرامت فاطمی با محوریت کمک‌های مومنانه در آموزش و پرورش در حال انجام است از خیران خواست در زمینه کمک‌های تحصیلی، لوازم‌التحریر و تهیه تبلت دانش‌آموزان را یاری کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار