نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

12. مرداد 1400 - 23:18   |   کد مطلب: 29936
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: با فوت سه بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۳۷۰ مورد رسیده است.

به گزارش ملایری‌ها؛ محمد طاهری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان اظهار کرد: در حال حاضر در شرایط قرمز به سر می‌بریم و مردم باید رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پرهیز از دورهمی را جدی بگیرند.

وی گفت: با شناسایی ۶۳۴ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در این استان، مجموع بیماران بستری مثبت به ۲۰ هزار و ۳۵۴و بیماران سرپایی مثبت به ۵۲ هزار و ۶۵۳ نفر رسیده است.

 سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان افزود: با فوت سه بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته آمار مرگ و میر ناشی از کرونا در استان از ابتدای اپیدمی ویروس تاکنون به ۲ هزار و ۳۷۰ مورد رسیده است.

وی گفت: شمار بیماران کرونایی بستری، از ابتدای همه‌گیری ویروس کرونا تاکنون در بیمارستان‌های اسدآباد ۹۴۴ نفر، شهرستان بهار یک‌هزار و ۷۵ نفر، تویسرکان یک‌هزار و ۱۱۱ نفر، رزن ۸۴۲ نفر، درگزین ۲۹۹ نفر، فامنین ۳۳۶ نفر و کبودراهنگ یک‌هزار و ۱۱۳ نفر است.

طاهری تأکید کرد: ۳ هزار و ۸۲۳ نفر در ملایر، ۲ هزار و ۴۹۵ نفر در نهاوند و ۷ هزار و ۸۴۰ نفر نیز در شهرستان همدان به ویروس کرونا مبتلا و بستری شده‌اند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار

پربیننده ها