نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

25. آبان 1401 - 8:48   |   کد مطلب: 31488
سردار ظفری گفت: اختتامیه همایش بین المللی «نهضت ترجمه و انتشار مفاهیم ارزشی دفاع مقدس» با حضور فرهیختگانی از ۲۰ کشور با ملیت‌های مختلف در شهرستان ملایر برگزار می شود.

به گزارش ملایری‌ها؛ سردار مهدی ظفری، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از استان همدان گفت: مفاهیم ارزشی دفاع مقدس می‌توانند فضای یک جامعه را تحت تاثیر قرار دهند و در همایش بین المللی «نهضت ترجمه و انتشار مفاهیم ارزشی دفاع مقدس» فرهنگ دفاع مقدس در کشورهای دیگر نیز ترویج خواهد یافت.

 

 مدیرکل حفظ اثار و نشر ارزش های دفاع مقدس همدان از برگزاری اختتامیه همایش بین المللی «نهضت ترجمه و انتشار مفاهیم ارزشی دفاع مقدس» با حضور فرهیختگانی از ۲۰ کشور با ملیت‌های مختلف خبر داد و اظهار داشت: اختتامیه این همایش در روز ۲۶ آبان با حضور و میهمانان کشوری و لشکری در ملایر برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: این همایش در راستای عمل به فرمایشات رهبر انقلاب و صدور ارزش‌های دفاع مقدس و انقلاب به جهان است و با برگزاری افتتاحیه این همایش یک حرکت جهانی در همدان شکل گرفت.

 

سردار ظفری با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح جامعه نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت، تصریح کرد: مفاهیم ارزشی دفاع مقدس می‌توانند فضای یک جامعه را تحت تاثیر قرار دهند و در این همایش فرهنگ دفاع مقدس در کشورهای دیگر نیز ترویج خواهد یافت.

 

وی با اشاره به اینکه این همایش با محوریت آثار مکتوب حوزه ادبیات پایداری برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این همایش کتاب‌های «حاج جلال» در وصف زندگینامه پدر شهیدان حاجی بابایی و ترجمه کتاب شهید «الکرخ»، ترجمه کتاب شهید «الکرخ» در وصف شهید «احمد روستایی» و«من رضا هستم» در وصف زندگینامه شهید «داریوش (رضا) ساکی» معرفی شدند.

 

سردار ظفری با بیان اینکه با توجه به ظرفیت بالای شهرستان ملایر در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اختتامیه این همایش به ملایر واگذار شد، گفت: این همایش با مشارکت دستگاه‌های مختلف برگزار شده که امیدواریم بتوانیم گامی موثر در ترویج مفاهیم ارزشی دفاع مقدس در سطح جهان برداشته باشیم

دیدگاه شما

آخرین اخبار