نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

3. آذر 1401 - 9:16   |   کد مطلب: 31516
سردار مظاهر مجیدی گفت: گروه های جهادی با خدمت به مردم کاری را انجام داده که دشمن نمی خواهد و آنان را کلافه کرده است.

به گزارش ملایری‌ها؛ سردار مظاهر مجیدی در رزمایش جهادگران فاطمی ملایر با اشاره به نقش بسیج در دفاع از انقلاب اسلامی اظهار کرد:  با کمی رصد به عظمت کار بسیج در عرصه های مختلف پی خواهیم برد.

وی به حضور نیروی بسیج در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: بسیجیان در عملیات های مختلف دوران جنگ تحمیلی خوش درخشیدند و نقشی موثر داشتند.

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان با بیان اینکه بسیج با تمام وجود پای نظام سلامی ایستاده است، تاکید کرد: حضور بسیج چه در دوران دفاع و چه در خیابان های تهران و در مقابله با اغتشاشگران به وضوح مشخص است.

وی با اشاره به نحوه شهادت بسیجیانی همچون شهیدان علی وردی و عجمیان بیان کرد: این نمونه ای از تفکر بسیج است که روزی در مقابل آتش دشمن در شلمچه ایستاد امروز در مقابل تفکر آمریکایی ایستاده است.

سردار مجیدی با تقدیر از اقدامات گروه های جهادی بیان کرد: این گروه ها با خدمت به مردم کاری را انجام داده که دشمن نمی خواهد و آنان را کلافه کرده است.

وی به اقدامات رسانه های دشمنان در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: امروز دشمنان به قدری قضا را آلوده کرده که جوانان ناپخته نظام را تمام شده می دانند اما در فضای حقیقی مردم به زیبایی مقاومت کرده و با اغتشاشات همراهی نکردند.

فرمانده سپاه انصارالحسین همدان افزود: عده معدودی از افراد با اغتشاشگران همراه بودند که امروز می گویند اشتباه کردیم.

وی گفت: علی رغم همه سم پاشی های دشمنان در فضای مجازی نظام جمهوری اسلامی اقتدار خود را به رخ جهانیان می کشد و موشک بالستیک را رو نمایی و موشک ماهواره بر را به فضا می فرستد.

وی با بیان اینکه دشمنان خود اعتراف کرده اند که در قبال ایران دچار اشتباه شده اند، تصریح کرد: با توجه به اقدامات بسیجیان باید دستبوس آنان بود چرا که کار اصلی را بسیجیان در کف میدان انجام می دهند و برای حفظ نظام تلاش می کنند.

وی گفت: دشمن به دنبال این بود که از ابتدای سال تحصیلی و با حضور دانش آموزان و دانشجویان به خیال خام خود کار نظام را تمآم کند اما بسیجیان راهبردهای دشمنان را با شکست مواجه کردند.

 

انتهای پیام/گ

دیدگاه شما

آخرین اخبار