نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

5. آذر 1401 - 11:14   |   کد مطلب: 31527
سلمان اسماعیلی گفت: شاخص حرکت بسیجی عمل به موقع، به هنگام و بصیرت است و هر کجا نیاز به فداکاری داشتیم بسیج حضور دارد.

به گزارش ملایری‌ها؛ سلمان اسماعیلی فرماندار ملایر در صبح امروز در همایش بزرگ بسیجیان ملایر با بیان اینکه هفته بسیج یک رویداد نمادین است تا ملت ایران یادگار ارزشمند و ابتکار بنیانگذار کبیر انقلاب را به یاد آوردند، اظهار کرد: بسیج یک شجره طیبه و  یک نهال تنومند است که امروز پس از ۴۳ سال دیگر محدود به تاریخ و جغرافیا نیست.

وی افزود:  هر کجا که اسلام نیازمند یاری است بسیجیان به عنوان فداکارترین نیروها در عرضه جهاد پای کار هستند و در راستای اعتلای کشور و نظام تلاش می کنند.

فرماندار ملایر  با بیان اینکه بسیج مختص به قشر خاص نیست و هر کس دل در گرو ایران است بسیجی است، تاکید کرد: شاخص حرکت بسیجی عمل به موقع،  به هنگام و بصیرت است و هر کجا نیاز به فداکاری داشتیم بسیج حضور دارد.

وی با اشاره به ویژگی های روحیه بسیجی تصریح کرد: امروز انقلاب اسلامی ایران به واسطه روحیه بسیجی در به تمامی دنیا صادر شده است و این تفکر بسیجی است که در این بین میدان داری کرده است.

اسماعیلی کارت بسیج را تنها دارایی بسیج عنوان کرد و گفت: اگر بسیج نبود در همان دهه شصت کار انقلاب به تنگنا رسیده بود اما حضور به موقع و عمل به هنگام بسیج ایران را از پیچ های تاریخی گذر داده است.

وی  بیان کرد: بسیجی در دفاع مقدس، دوران سازندگی،  دفاع از حرم،  دفاع از امنیت،  بسیج سازندگی و عرصه های فرهنگی و علمی پرچم دار و پیشرو است.

فرماندار ملایر گفت: بسیج و بسیجی محدودیت بردار نیست و حرکت بسیجی برای همه  الهام بخش است امروز میلیون ها نفر در فلطسطین، لبنان، عراق، یمن به بسیجی ها اقتدا کرده‌اند.

وی بسیج کلید حل مشکلات در همه زمان ها دانست و گفت: انقلاب ما با تمسک به روحیه بسیجی صادر شده است و دشمن هنوز پس از چهل و سه سال ایران را نشناخته است و فکر می کنند با انقلاب های رنگی و با کشیدن ارازل اوباش به خیابان ها می تواند انقلاب را از بین می برد.

اسماعیلی تاکید کرد: ما بسیجی ها فردای انقلاب اسلامی را نخواهیم دید چرا که یا شهید می شویم یا دشمن را شکست می دهیم و امروز کشور ایران سرشار از روح بسیجی شده است .

وی با اشاره به نقشه های شوم دشمنان در ماه های اخیر در کشور بیان کرد: ملت ایران دچار دوقطبی نشده و رنگ لباس ها  ما را جدا نمی کند  و ملت متحد و یک دل هستند.

فرماندار ملایر افزود: ایرانیان با وحدت و بک‌دلی نقشه های دشمنان را یکی پس از دیگری نقش برآب کرده و حسرت بازگشت آمریکا به ایران را بر دل دشمنان می گذاریم.

وی با اشاره به لزوم تکریم بسیج و تفکر بسیجی بیان کرد:  کارمندان دستگاه های اداری و خدماتی و همه ارکان دولت در مقابل بسیج مسیولیت دارند و هیچ اداره ای نباید نسبت به فرهنگ بسیجی به بی اعتنا باشد

اسماعیلی با تبریک پیروزی ملی پوشان ایران در جام جهانی بیان کرد: در شرایطی که بسیاری به دنبال ناکامی ایران در این مسابقات بودند اما بازیکنان بسیجی وار عمل کرده و روح غیرت دینی و تعصب ملی بار دیگر ملت ایران را سرفراز کرد.

انتهای پیام/گ

دیدگاه شما

آخرین اخبار