فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه
نافع

7. بهمن 1401 - 22:53   |   کد مطلب: 31895
سردار آزمون دورانی نسبتا بد را در بای آرنا سپری کرده و ممکن است در روزهای پایانی نقل‌وانتقالات زمستانی به تیم دیگری فروخته شود.

به گزارش ملایری‌ها به نقل از طرفداری؛ سردار آزمون دورانی نسبتا بد را در بای آرنا سپری کرده و ممکن است در روزهای پایانی نقل‌وانتقالات زمستانی به تیم دیگری فروخته شود.

 

 

 

 

یک سال از حضور سردار آزمون در بایرلورکوزن می‌گذرد اما این مهاجم ایرانی طی این مدت نتوانسته انتظارات را برآورده کند.

سردار آزمون ۲۸ ساله در ژانویه ۲۰۲۲ با انتقالی ۲.۵ میلیون یورویی از زنیت روسیه به بایرلورکوزن پیوست اما با توجه به حضور پاتریک شیک در خط حمله شیرها، این ملی‌پوش ایرانی نتوانسته جایگاه ثابتی در ترکیب تیمش به دست آورد. 

 

 

به گزارش کیکر، بایرلورکوزن آماده دریافت پیشنهادهایی مناسب برای فروش سردار آزمون است و از جدایی این بازیکن استقبال می‌کند.

آزمون در ترکیب لورکوزن بیش‌تر به عنوان هافبک تهاجمی به کار گرفته می‌شد و حالا با بازگشت فلوریان ویرتس و حضور مهاجم جوان دیگری به نام آدام لوژک، عرصه بر او تنگ‌تر می‌شود. سردار آزمون در فصل ۲۳-۲۰۲۲ در مجموع ۱۲ بازی‌اش برای لورکوزن، فقط ۳۴۵ دقیقه در زمین حاضر بوده و ۲ پاس گل داده است. او در تمام ۲۳ باری که برای شیرها به میدان رفته، فقط یک گل زده است و این آمار پایین‌تر از حد انتظار باعث شده مدیران بایرلورکوزن به فروشش فکر کنند.

 

 

از ترکیه، شایعاتی در خصوص علاقه باشگاه گالاتاسارای به سردار آزمون به گوش می‌رسد اما این تیم مهاجمانی نامدار چون مائورو ایکاردی، دریس مرتنز، هریس صفروویچ و بافه‌تیمبی گومیس را در ترکیب خود دارد.

دیدگاه شما

آخرین اخبار