نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

6. خرداد 1402 - 8:39   |   کد مطلب: 32418
نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به برگزاری جشنواره تابستانه مبلمان منبت ملایر، تأکید کرد: امیدواریم این جشنواره طلیعه ای برای ایجاد تحول در صنعت مبلمان منبت شهرستان باشد.

به گزارش ملایری‌ها؛ حجت الاسلام احد آزادیخواه در جلسه برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره بزرگ تابستانه مبلمان منبت ملایر که با حضور برخی فعالان این صنعت برگزار شد، اظهار کرد: باید چنین فرصتی را مغتنم شمرد بنابراین کسب رضایت مشتری باید در اولویت نمایشگاه‌داران و فعالان این صنعت باشد.

آزادیخواه با تأکید بر اینکه مبلمان منبت باید محور وحدت، رفاقت، دوستی و مودت باشد، افزود: هر یک از فعالان این صنعت باید به وظیفه خود برای ایجاد وحدت در این صنعت عمل کنند و صنعت مبلمان ملایر، محور دوستی و وحدت باشد.

جشنواره تابستانه مبلمان منبت ملایر از هشتم تا ۱۶ تیرماه در این شهرستان برگزار خواهد شد و فروش مبلمان منبت در قالب جشنواره تا انتهای فصل تابستان ادامه دارد.

همچنین در این جلسه گزارشی از تولید تیزر تبلیغاتی جشنواره ارائه شد. این تیزر تبلیغاتی پس از تولید، به سازمان صداوسیمای جمهوری اسلامی تحویل می شود و پس از تأیید نهایی از ابتدای تیرماه بر روی آنتن صداوسیما خواهد رفت.

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین اخبار