نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

11. شهريور 1402 - 9:58   |   کد مطلب: 32646
رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر گفت: «سبحان رنجبر» نوجوان خوش آتیه ملایری با کسب عنوان بهترین بازیکن ریتینگ زیر ۱۵۰۰ مسابقات بین‌المللی شطرنج اوپن ابن سینا خوش درخشید.

به گزارش ملایری‌ها به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان ملایر، حمیدرضا سپهری‌نیا با بیان اینکه هفدهمین دوره مسابقات بین المللی شطرنج اوپن ابن سینا به میزبانی استان همدان در حال برگزاریست، افزود: ۲۰ نفر از شطرنج بازان و قهرمانان شایسته این رشته ورزشی با هماهنگی های انجام شده از سوی هیأت شطرنج شهرستان در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون «سبحان رنجبر» نوجوان خوش آتیه ملایری توانسته عنوان بهترین بازیکن ریتینگ ۱۵۰۰  این مسابقات را از آن خود کند و خوش بدرخشد، اظهار کرد: در این دوره از رقابت ها  ۷۲۷ بازیکن از کشورهای ایران، ارمنستان، عراق، سوریه، هلند، اتریش و هند شرکت کردند که سبحان رنجبر در قسمت مسابقه بلیتز توانست بعد از ۱۱ دور رقابت با حریفان سرسخت و سرشناس خود به این‌مقام ارزشمند دست پیدا کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان ملایر در ادامه از موفقیت دختران سامنی با کسب مقام نایب قهرمانی در مسابقات چهار جانبه والیبال گرامیداشت هفته دولت در تویسرکان خبر داد و یادآور شد: مسابقات چهارجانبه والیبال ویژه بانوان به میزبانی تویسرکان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار شد.

سپهری‌نیا خاطرنشان کرد: چهار تیم از شهرستان‌های ملایر، نهاوند و تویسرکان در این دوره از رقابت‌ها شرکت کردند که دختران سامنی توانستند با ارائه دیدارهایی خوب و جذاب عنوان نایب قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کنند.

وی افزود: این تیم به مربیگری ملکی با همکاری مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان بخش سامن و مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر به این دوره از مسابقات اعزام شده بود.

انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین اخبار