نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

28. بهمن 1402 - 8:42   |   کد مطلب: 33163
شهردار ملایر گفت: ای توزیع همگون فضاهای سبز شهری به‌ویژه توسعه فضای سبز در مناطق کم‌برخوردار از اهم سیاست‌های مدیریت شهری جهان شهر ملایر است و در این راستا بوستان‌ کوی شهید زرینی احداث شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «ملایری‌ها»؛ مجید فرجی با اشاره به احداث بوستان محله‌ای کوی شهید زرینی ملایر گفت: با تلاش شبانه‌روزی نیروهای سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و سبزبانان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری ملایر و هم‌زمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و ایام جشن‌وسرور اعیاد بزرگ شعبانیه، عملیات بوستان محله‌ای کوی شهید زرینی ملایر به اتمام رسید.

وی با بیان اینکه برای احداث این بوستان محله‌ای بالغ بر ۱۵۰ میلیارد ریال هزینه انجام شده است، تصریح کرد:  برای احداث بوستان جدید کوی شهید زرینی با هزینه ۱۰۰ میلیاردریالی بابت تملک زمین و ۵۰ میلیاردریالی برای انجام عملیات عمرانی، تکمیل فضای سبز و روشنایی اعتبار هزینه شده است.

شهردار ملایر افزود: توزیع همگون فضاهای سبز شهری به‌ویژه توسعه فضای سبز در مناطق کم‌برخوردار از اهم سیاست‌های مدیریت شهری جهان شهر ملایر است.

وی تصریح کرد: در راستای افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم‌برخوردار و احترام به مطالبات شهروندان گرامی، در سال جاری زمینی به وسعت ۲ هزار مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال توسط شهرداری ملایر تملک و به احداث این بوستان اختصاص داده شد.

فرجی بیان کرد:  نیروهای سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری و سبزبانان سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با تمام توان و ظرفیت خود در راستای خدمات‌رسانی شایسته به شهروندان این منطقه گام برداشته و عملیات تسطیح، جدول‌کشی، بتن‌ریزی، سنگ‌فرش، پیاده‌روسازی، خاک‌ریزی، ساماندهی باغچه‌ها، کاشت درخت، درختچه، انواع گل‌های دائمی، احداث محوطه بازی، خریداری و نصب مجموعه بازی کودکان، ایمن‌سازی محوطه بازی و نصب مبلمان شهری شامل صندلی و سطل زباله در این بوستان انجام شده است.

وی به اجرای پروژه روشنایی بوستان جدید کوی شهید زرینی اشاره کرد و افزود: به همت نیروهای واحد برق این شهرداری و باهدف ارتقای زیبایی بصری و آرامش و امنیت شهروندان عزیز، عملیات اجرای فونداسیون، لوله‌گذاری به طول ۵۰۰ متر، کابل‌کشی و تأمین روشنایی این بوستان نیز با نصب ۴۲ عدد پایه چراغ روشنایی در روزهای اخیر به اتمام رسید.

شهردار ملایر عنوان کرد: مدیریت شهری عزم جدی دارد که با شناسایی کمبودها و رفع مشکلات، رسیدگی بیشتری به مناطق کم‌برخوردار داشته باشد و تلاش می‌کنیم با توزیع عادلانه خدمات و امکانات در سطح شهر، گام بلندی در راستای رفع مسائل شهروندان فهیم ملایری برداریم.

انتهای خبر/گ

 

دیدگاه شما

آخرین اخبار