نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

21. فروردين 1403 - 10:37   |   کد مطلب: 33426
سرلشکر «موسوی» در پیامی تأکید کرد: روز ملی فناوری هسته‌ای، روز فتح یکی از مهم‌ترین قله‌های علم و دانش و نماد خودباوری ایرانیان است که با وجود کارشکنی‌های دشمنان، موفقیت کشورمان در دستیابی به این انرژی پاک را طنین افکند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «ملایری‌ها» به نقل از دفاع‌پرس، امیر سرلشکر «سیدعبدالرحیم موسوی» فرمانده کل ارتش، طی پیامی خطاب به «محمد اسلامی» رئیس سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران، فرا رسیدن روز ملی فناوری هسته‌ای را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای مهندس محمد اسلامی
معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران

سلام علیکم

روز ملی فناوری هسته‌ای، روز فتح یکی از مهم‌ترین قله‌های علم و دانش و نماد خودباوریِ توانایی ایران و ایرانی است که با وجود کارشکنی‌های شیطان بزرگ و برخی کشور‌های غربی و خباثت‌های بی‌شمار رژیم غاصب صهیونیستی در ترور دانشمندان هسته‌ای و تحمیل شدیدترین تحریم‌ها، موفقیت و سربلندی کشورمان در دستیابی به این انرژی پاک را طنین افکند.

باید به وجود گران‌سنگ دانشمندان گمنام این مرز و بوم و نخبگان جوان که با مجاهدت‌های بسیار و پاسداشت خون پاک شهیدانِ این مسیر منزلت‌افزا، گام‌های بلندی در خیزش علمی و دستیابی به دانش هسته‌ای و پیشرفت روزافزون برای بهره‌مندی ملت بزرگ ایران از این نعمت الهی و کمک به رشد و بهره‌وری بیشتر صنایع مختلف برداشته‌اند، افتخار کرد و بر عزم و ایمان و امید ِ رهروان این گذرگاه عزت‌بخش در افق چشم‌انداز اقتدارآفرین جمهوری اسلامی ایران، درود فرستاد.

از خدای بزرگ توفیقات بیشتر جنابعالی و سنگربانان و پیشتازان علم و فناوری صنعت صلح‌آمیز هسته‌ای را در سایه دعای خیر رهبر عزیز و ملت شریفمان مسئلت دارم.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین اخبار