نافع
فرمانداری ویژه ملایر
پایگاه تحلیلی خبری بهارانه

1. آذر 1401 - 10:40   |   کد مطلب: 31513
از مین های دوران دفاع مقدس تا تله های انفجاری داعشی؛
نمایشگاه “ایران قوی” در ملایر افتتاح شد
نمایشگاه دستاوردهای علمی، نظامی و اقتصادی با عنوان “ایران قوی” همزمان با هفته در ۱۸ غرفه در سالن الغدیر ملایر افتتاح شد.

به گزارش ملایری‌ها؛ رضا پیرحیاتی معاون هماهنگ کننده سپاه ناحیه ملایر در حاشیه افتتاح نمایشگاه ایران قوی در سالن الغدیر ملایر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای برگزاری کنگره و یادواره ۲۸۴ شهید ارتش ملایر برنامه های متنوعی تدارک دیده شده است.

 
وی با بیان اینکه گنگره شهدای ارتش ملایر با ریاست فرماندار ملایر و دبیری سپاه ناحیه ملایر برگزار می شود، افزود: برنامه های جانبی کنگره شهدای ارتش ملایر به مدت یک ماه و تا روز برگزاری یادواره اجرا می شود.
 
معاون هماهنگ کننده سپاه ناحیه ملایر با اشاره به تشکیل ۵ کمیته در کنگره شهدای ارتش ملایر بیان کرد: برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در رشته های فوتسال،ورزش های زورخانه ای، پیاده روی نیروی های مسلح، تکواندو و ووشو از جمله برنامه های جنبی این کنگره است.
 
وی بیان کرد: نمایشگاه “ایران قوی” در راستای کنگره و با حضور یگان های مختلف ارتش و ارائه دستاورده و نمایش ادوات نظامی برپا شده است.
 
پیرحیاتی افزود: در این نمایشگاه غرفه هایی با حضور یگان‌های مختلف ارتش، مرکز آموزش شهدای مهندسی نزاجا، گروه ۴۱۱ مهندسی رزمی نزاجا، گروه پدافند هوایی خنداب، گروه پدافند هوایی ۹۹ خنداب، تیپ رزمی مهندسی ۴۳ امام علی(ع)، فرهنگی و هنری سپاه ناحیه ملایر، دانشکده فنی خواررمی، اداره ورزش و جوانان، دانشگاه آزاد اسلامی، آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، مرکز رشد بسیج مهندسی و آموزشگاه نقاشی برپا شده و مین‌های تخریبی زمان جنگ، تله‌های انفجاری داعش در منطقه و دیگر ادوات جنگی و نظامی و فعالیت‌های علمی دانشگاه‌ها به نمایش گذاشته شده است.
 
وی با اشاره به برپایی نمایشگاه به مدت یک هفته تصریح کرد: در سالن جنبی این نمایشگاه نیز به دبیری بسیج سازندکگی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی با حضور کارآفرینان برپا شده است.
 
انتهای پیام/ گ

دیدگاه شما

آخرین اخبار